Sponsor


#1
Adetleri çok değil lakin hiç yok değiller. Bir kitabın size hayal ettirdiğini bi film veya dizi size vaat edemez. Ama güzel örnekleri var. 

Çok güzel bi misalle başlamak gerekirse kesinlikle 

TALİHSİZ SERÜVENLER DİZİSİ

hem filmi mi hem dizisi bir birinden harika
Dizisi şimdinin teknolojisine uygun olarak haliyle çok daha kaliteli ama filmide jim carrey ve daha fazlası gibi harika oyuncuları bünyesi de barındırıyor kötü olması düşünülemez.
gogolunpaltosu beğendi
#2
  • Game of Thrones

ilk 7 sezon yazar ile birlikte gitmiş dizimiz 8. sezonda kendi başına, bomboş bir yolda gitmiş, yazarı tınlamamış. yani ilk 7 sezonu dahil edersek çok başarılıydı.

  • Fight Club

aslında Chuck Palahniuk kitabından uyarlama olduğunu bilmiyor olabilirsiniz, fakat evet, Pitt ile Norton'un baş rollerinde olduğu bu film kitaptan uyarlama...

  • The Pianist

Adrien Brody'nin eşsiz oyunculuğu ile efsaneleşmiş bu film de kitaptan uyarlama. Władysław Szpilman, 1946 yılında yayınlamıştı.

  • Perfume: The Story of a Murderer

Patrick Suskind'in eşsiz eseri kitabından uyarlama bu film de kitaptan uyarlama ve kaliteli.

  • 11.22.63

Stephen King'in eşsiz kitabından uyarlama bu diziyi bilmeyen yok, sadece, detayları anlamak adına kitaptan bir tık geride.

  • The Green Mile

yine Stephen King'in romanından uyarlanmış bu eşsiz filmin Tom Hanks ile bütünleşmiş olmasına şaşırmamalı.
Srmst_16 beğendi
#3
~ If I stay
Gayle Forman'ın yazdığı kitaptan uyarlanmış romantik dram filmi. Filmde veya kitapta da öyle çünkü genel olarak bağlı kalınmış kitaba. Filmde oldukça normal bir hayatı olan bir kızın sadece bir günde hayatının nasıl yıkılabileceğini anlatıyor ve vermek istediği mesaj çok güzel. Bu benim için önemliydi. Bu filmi izlemelisiniz..
Srmst_16 beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
THE HANDMAİD'S TALE güzel dizi mi? izlenir mi? KonyaliKiz 746 0 23.01.2020, Saat: 22:41
Son Cevap: KonyaliKiz

Sponsor