Sponsor


#1
Prenses Diana’nın hayatının anlatılacağı biyografik filmde, Diana’ya Kristen Stewart’ın hayat verieceği duyuruldu. Filmin ismi için Diana’nın evlenmeden önceki soyadı olan ‘’Spencer’’ seçildi. Çekimlere 2021 yılında başlanacak olan filmin yönetmenliğini Pablo Larrain yapacak, senaryosu ise Peaky Blinders’in senaristlerinden Steven Knigt tarafından yazılacak. 

          

Film, Diana’nın boşanma kararı aldığı dönemden olacak. Prenses Diana’nın 1992’de kraliyet yaşantısını ve evliliğini sonlandırma kararını aldığı üç gün anlatılacak.

Filmin yönetmeni Larrain, “Bir kadının nasıl kraliçe olmaktan vazgeçtiği ve kimliğini bulma hikayesini anlatmak istedik. Filmdeki yolculukta, Prenses Diana’nın Prens Charles ile tanışmadan önceki haline dönmeye karar vermesini izleyeceksiniz” dedi.

Genel olarak kimse Kristen Stewart’ın bu rol için uygun olduğunu düşünmüyor. Sizin düşünceleriniz neler?
PatRickyy ve 3 diğer kişi beğendi
#2
Prenses Diana çok ilginç bir karakter. Yaşadıkları tam anlamıyla bilinmese de çok mutlu bir hayatı olmamış. (Zaten İngiliz hanedanlığından pek bir şey beklemeyin. Tarihlerinde mutlu olan mevkisi yüksek kadın yok) Dİana'nın TLC'de belgeselini izlemiştim bir ara. Cidden hikayesini güzel anlatmışlardı. Ben ölümünün altında yatan gerçeklerin kaza değil süikast olduğunu düşünüyorum. 2. Elizabeth çok çetin bir hükümdar. Ayrıca kısaca bahsetmem gerekirse kendisinin soyu Elizabeth Woodwill tarafından lanetlenmiş. Lanetin içeriği de şu şekilde: tahttaki varisleri olan erkek çocuklarının ölümü ve sadece kadın varislerinden soylarının devamı. Bunun sebebi de o zamanlar tahtta bulunan kralın Elizabeth'in çocukları tahta tehtid olması gerekçesiyle gizlice ölüm emri vermesi. Şimdi bakınca lanet işe yaramış gibi Kahkaha Tabii 2. Elizabeth tahttan ayrılmadan bilemeyiz.

Filme gelecek olursak Diana'yı karalama içeriyorsa hiç izlemeye değmez diye düşünüyorum. Kristen içinse, aurasının Dianayı iyi yansıtabileceğini düşünmüyorum. Diana'nın dışarıdan yansıyan kişiliği çekingen, sevimli bir tipken Kristen daha agresif mi denir baskın mı denir, öyle bir hissiyat veriyor bana.

[Resim: diana-wedding-1564065747.jpg?crop=1.00xw...size=980:*]
admin ve 4 diğer kişi beğendi
#3
Diananın masumluğunu, onlarca acı çekmiş bakışını verebileceğini düşündüğüm son oyuncu Kristen olabilir.
Ha izler miyim? kesinlikle izlerim. Ama belki başkası olabilirdi diye düşünmem değil.
Merakla bekliyorum.
Nanze Wren ve 3 diğer kişi beğendi
#4
(21.06.2020, Saat: 15:49)PatRickyy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: karakterleri çok yakın olduğundan prensesi oynacak en iyi kişi bence emma watson
yani karakter işi değil zaten oyunculuk işi kristen ın çok prenses hali tavrı tarzı yok ama zaten o bir oyuncu başka biri olmak başka birini canlandırmak onun işi becerisi ve ben kristen ın oyunculuğunu beğeniyorum bakalım görelim b beklenti oluşturmayacağım arada beredeyim
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#5
Stewart'i kisilik olarak severim ama oyunculuguna bir turlu isinamadim. Diana karakteriyle de hiç uyusmuyor bence. Ama çok oyuncu gorduk film oncesi "olmaz" denen sonra seyirciden tam puan alan (bkz: Joker rolu için Heath Ledger). Yani onyargiliyim ama filmi izlemeden de net bir "kesinlikle olmaz" demem.
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi
#6
(21.06.2020, Saat: 19:03)PatRickyy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: karakterden kastım emma nın kişiliği ile prensesin kişiliği çok yakın bu da oyuncu oynarken role bürünmesini kolaylaştırır. kristen alacakaranlık serisinden sonra bu rolün hakkını verebilirse tamamen ona olan ön yargıları parçalar bence
kristen ı sadece bella rolüyle mi hatırlıtyor tanıyor biliyorsun? omg
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#7
Bence çok farklı bir seçim ama sonucunun güzel olacağını düşünüyorum
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor