Sponsor


#1
Mathilda, New York'ta yaşayan ailesi dağılmış 12 yaşında küçük bir kızdır. Ailesini sevmeyen Mathilda için en değerli varlığı küçük kardeşidir. Babası uyuşturucu işlerine bulaşınca mafya ailenin tüm bireylerini öldürür. O sırada alışverişte olan Mathilda ise olaydan kılpayı kurtulur ve Leon'un kaldığı daireye saklanır. Leon ise çok soğukkanlı bir katildir. Ancak Mathilda'ya karşı içten bir sevgi besler ve ona kol kanat gerer. Aslında babalık, arkadaşlık gibi kavramlar ona çok yabancıdır.
Melspandg beğendi
#2
Filmi üç günde ancak izleyebilmiştim. Mathilda ve Leon'un yaşadıkları ve filmin sonu hala bir iç çekişe neden oluyor ben de. Sevdiğim filmlerde 1. sıradadır kendisi.
"Uyku umrumda değil Leon. Ben aşk istiyorum ya da ölüm."
Mahide beğendi
#3
(06.04.2020, Saat: 22:19)Melspandg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Filmi üç günde ancak izleyebilmiştim. Mathilda ve Leon'un yaşadıkları ve filmin sonu hala bir iç çekişe neden oluyor ben de. Sevdiğim filmlerde 1. sıradadır kendisi.
"Uyku umrumda değil Leon. Ben aşk istiyorum ya da ölüm."
Bende çok seviyorum ❤️💜
Melspandg beğendi
#4
Natalie portman gibi bir Star'ın kendi yıldızını parlattığı filmlerden, ve zaten sonrasında yıldızını Star Wars'da da parlatmaya devam etmişti. Filme gelicek olursak şahsen başta sıkıldım diyebilirim ama film çok iyi toparladı ve beni tatmin eden bir son yaptı.

Benim filme puanım 8.2/10
Mahide beğendi
#5
Film çok iyi ama..
Natalie Portman ' ı hırsını sevmiyorum.
Bu rolü almak için ailesine bile başkaldırdığını duymuştum.
Tehlikeli derecede hırslı.
Ve bu da bazı duygularının önüne geçiyor.
#6
Hayatımda izlediğim en sıkıcı filmdi
#7
Ben bu filmi coook geç izledim. Hep bir yere kadar izleyip sıkılıyodum. Bu tarz filmlerde hep böyle oluyo zaten. Sonra bir arkadaş grubuyla beraber izledik. Mecburiyetten gibi oldu biraz ama değdi. Peşin yargılamamak gerekiyormuş. Sonradan toparlandı film. Benim gibi bu filmlerden sıkılıyorsaniz biraz çabalayin ya da toplulukla izleyin 😂
Mahide beğendi
#8
Sevdiğim bir film.. En sonda matildanin çiçeği dökmesi çok güzeldi bence
Mahide beğendi
#9
İki üç kere izledim . İki üç kere daha izlerim herhalde.. o kadar güzel bir film yani ☺️
#10
bir arkadaşımın tavsiyesiyle izlemiştim. yer yer abi ne oluyor detirtti film bana. güzel ilk dakikalar biraz sıkıcı ama sonrasında çekiyor içine

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Leon-Sevginin Gücü (1994) Black Eagle 21385 111 20.08.2021, Saat: 23:42
Son Cevap: Stefan

Sponsor