Sponsor


#1
Efsane bir dizidir. İzlemenezi şiddetle tavsiye ederim Netflix'te var. Bazı nedenlerden dolayı final yapamamış bir dizi. Onun için ayrı bir mini dizi çekildi onu izleyebilirsiniz.
#2
Leyla ile mecnun'u İzlemeyenlerle muhatap olmuyorum bu arada, şu diziye ilk bölümden başlayıp izleyin valla efsane dizi Kahkaha
#3
Bir başladınmı bırakamayacağınız bir dizi hatta diziyi bitirdikten sonra bile sahneleri açıp izleme isteği veren efsane bir dizi mutlaka izleyin.
gogolunpaltosu beğendi
#4
Çok harika bir absürd komedi dizisidir hepinize oneririm boylesi bir daha gelmeyecek
#5
Zamanında izleyemedik şimdi o kadar sarmıyor.
#6
Çok fazla Türk dizisi izlemem bu diziyi de izlemedim ama arkadaşım bahsetmişti bir ara. Sanırım bu dizi final yaptıktan sonra ekip olarak başka diziden devam etmişler. Onun ilk bölümünden bir kesit izletmişti arkadaşım final yaptıkları dizi hakkında bir nevi açıklamalar yapıyolardı dizi içinde. Aşırı hüzünlü bulmuştum hikayeyi gerçekten o izlediğim ufak kısmı bile etkilemişti beni.
gogolunpaltosu beğendi
#7
(02.04.2020, Saat: 00:27)gamzebaytur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok fazla Türk dizisi izlemem bu diziyi de izlemedim ama arkadaşım bahsetmişti bir ara. Sanırım bu dizi final yaptıktan sonra ekip olarak başka diziden devam etmişler. Onun ilk bölümünden bir kesit izletmişti arkadaşım final yaptıkları dizi hakkında bir nevi açıklamalar yapıyolardı dizi içinde. Aşırı hüzünlü bulmuştum hikayeyi gerçekten o izlediğim ufak kısmı bile etkilemişti beni.
doğru biliyorsun. Devam niteliği taşıması ve vermek istenilen mesajı veremeyip final yapan 'Leyla ile Mecnun'un senaryosunu yazan Burak Aksak başka bir dizi ile aktardı senaryonun membasını. Ben de Özledim adıyla yaklaşık ön üç bölümlük kısa bir hikayeden yayınlandı Star TV üzerinden. Ardından o da maalesef final yaptı. Dizinin fragmanı şu:

Leyla ile Mecnun'un senaryosu Burak Aksak'ın anlatımı ileyse burada:gamzebaytur beğendi
#8
Dizide aslında mutluluğu gerçekten tek hakeden kişi İsmail abi.
Mecnun Leylalara karşı hep şerefsiz oldu hele Sedef ve Şirin olduğu zaman bı ona bı ona gitti
Yavuz arkadaşlarına çok kötü davrandığı zamanlar oldu
Erdal zaten umutsuz vaka

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Leyla ile Mecnun Siyahsipsi 4707 14 12.12.2020, Saat: 21:38
Son Cevap: telefondaki adam

Sponsor