Sponsor


#1
Tim Miller ve David Fincher işbirliğinde hayata geçirilen; bilim kurgu, korku ve komedi gibi türleri bir araya getiren antoloji dizisi Love Death + Robots, 18 farklı kısa öyküden oluşuyor; savaş, ırkçılık ve insan doğası gibi konulara eğiliyor. Hikayelerin her biri geleneksek 2D ya da photo-real 3D CGI gibi farklı animasyon türleriyle ekrana taşındı ve dünyanın farklı yerlerindeki ekipler tarafından hayata geçirildi. 185 dakikalık dizi Sentient Dairy Products, Werewolf Soldiers, Robots Gone Wild, Garbage Monsters, Cyborg Bounty Hunters, Alien Spiders ve Blood-Thirsty Demons From Hell gibi hikayelerden oluşacak.

  • Aslında anime kategorisine dahil edecektim ama çizimlerden sonra vazgeçtim. Ben keyifle izledim (çoğu bölümü) Animasyon severler bence baya beğenir.

admin beğendi
#2
Gerçekten harika bi dizi kendisi. Black Mirror tarzında her bölümü bağımsız olan bir dizi.

Benim en sevdiğim çöplükteki Dave'in bulunduğu "The Dump"

Ayrıca ikinci olarak "Good Hunting" bölümü de favorilerimden biri. Şekil değiştiren bir hulijing (bazıları için sadece tilki) ile ilgili bir bölümdü.

3. sırada favori bölümüm "Ica Age" yani buzul çağı. Yeni eve taşınan çiftin dairede buldukları uygarlık çok etkileyici bir bölümdü.

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor