Sponsor


#1
[Resim: 800px-MenajerimiAra.jpg]Menajerimi Ara, Ay Yapım imzalı, yönetmeliğini Deniz Çelebi Dikilitaş'ın yaptığı, Ekin Atalar tarafından senaryosu kaleme alınan Türk yapımı televizyon dizisi. Drama ve komediyi harmanlayan dizi, prestijli bir yetenek ajansında dört menajerin asistanlarıyla birlikte yaşadıklarını merkeze alıyor. Her bölümle birlikte sinema ve dizi sektöründen oyuncular konuk olarak diziye katılır ve kendilerini oynarlar]Fransız yapımı Dix pour cent dizisinden uyarlanmıştır.


Yetenek ajansı Ego'ya bağlı Kıraç (Barış Falay), Feris (Canan Ergüder), Çınar (Fatih Artman) ve Peride (Ayşenil Şamlıoğlu) adlı dört menajer her gün yönetilmesi zor durumlarla uğraşıyor ve iş vizyonlarını savunuyorlar. Sanatı ve işi ustaca birleştiriyorlar, ancak özel ve profesyonel yaşamları bazen çatışmaya giriyor. Menajerler ve asistanları, bizi ünlü oyuncuların vahşi dünyasının perde arkasına götürüyorlar; kahkahalar, duygular, entrika, hayal kırıklığı ve gözyaşlarının sürekli çarpıştığı yere. Bu vahşi dünyanın içerisine ilk kez giren Dicle (Ahsen Eroğlu), egosu boylarından da yüksek olan kişiliklere karşı mücadelesine en alttan başlayarak savaşa bende varım diyor.

Ana karakterler
Kıraç Özdal (Barış Falay): Ego yetenek ajansının menajerlerinden. Dicle'nin babasıdır, ancak bunu karısı Mayda'da dahil olmak üzere herkesten gizli tutmaya çalışır.
Feris Dikmen (Canan Ergüder): Ego yetenek ajansının menajerlerinden. Özgüveni yüksek ve sert bir kişilik. Dicle'nin patronu.
Çınar Bilgin (Fatih Artman): Ego yetenek ajansının menajerlerinden. Duygusal bir yapısı vardır. Bu duygusallık iş ilişkilerine de yansır ve müşterilerine arkadaş olarak yaklaşmaya meyillidir.
Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu): Feris'in asistanı. Antalya’da büyümüş, babası tarafından ilgi görmeyen bir kız. Annesini ve kendisini terk ettiği için babasını affedemiyor ancak İstanbul'a gelip Ego ajansında çalışmaya başlayarak kendini ona kanıtlamaya çalışıyor.
Barış Havas (Deniz Can Aktaş): Feris'in menajerliğini yaptığı oyunculardan biri. Yeni bir yetenek.
Emir Bindal (Burak Tozkoparan): Ajans'ın menajerlerinden Feris'e bağlı olan oyuncu.
Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu): Ego yetenek ajansının menajerlerinden. Menajerler arasında en tecrübelisi ve genellikle Yeşilçam'dan oyunculara menajerlik yapıyor.
Yardımcı karakterler
Emrah (Semi Sırtıkkızıl): Çınar’ın asistanı. Neşeli ve dedikoducu bir yapısı var.
Gülin (Gamze Karaduman): Kıraç’ın asistanı. Kıraç'a çok sadık ve gözü ondan başka bir şey görmüyor.
Jülide (Nazlı Senem Ünal): Ego Ajans’ın sekreteri. Aynı zamanda oyunculuk hayali var.
Mayda (Aslı Mavitan): Kıraç'ın eşi. Ajans'ın Ceylan'dan sonraki patronu.
Beren (Yaprak Medine): Mayda'nın kızı.
Leyla (Pınar Ünsal): Dicle’nin annesi.
Meral (Buse Sinem İren): Dicle’nin çocukluk arkadaşı.
Bekir (Bedir Bedir): Ajans’ın çaycısı.
Nejat (Erol Ozan Ayhan): Feris'in liseden arkadaşı ve vergi müfettişi. Sonradan sevgili olurlar.
Ece (Duygu Şen): Magazin muhabiri.
Aydın (İdeal Beran Kotan): Barış’ın abisi.
Sedef (Melisa Seda): Dicle’nin eski ev arkadaşı. Dicle evden ayrıldıktan sonra bir daha gözükmez.
Ceylan (Nurhan Özenen): Ego Ajans'ın sahibi olan eşi Nadir'in tatile çıkıp ölmesi sebebiyle ajansın yeni patronu olmuştur. Yüzde 60 hisse sahibidir. Sonradan hisseleri Mayda'ya satmıştır.

ayseabaci beğendi
#2
Çok güzel filmler var sevdim uygulamayı
unbalanced beğendi
#3
Televizyonda çok fazla dizi izlemem ama bu dizi beni çekti nedense.Konu olarak gayet başarılı,her hafta yeni bir ünlünün konuk olması da harika bir detay.
Ve oyuncuların hayatlarını,menajerlerin yaşadığı sıkıntıları görmek aynı zamanda bilgi verici aslında.
Bu sıralar oyuncuları koronavirüse yakalandığı için sanırım çekilmiyor ama merakla bekliyorum
unbalanced beğendi
#4
you tube da bir kısmına denk geldim ve gayet iyi bir diziye benziyor açıp izlermiyim bilmiyorum ama fena değil gibi.
#5
Bence türk dizi sektörü adına orijinal olmuş her hafta konuk oyuncu gelmesi de başka bir artısı oyunculuklar da iyi iyi başladı umarım kötüye gitmez
#6
Kadrosu çok güzel ama sadece denk gelirse izliyorum
#7
türk dizilerini süreden dolayı fazla izlemeye vaktim olmuyor ama youtubeden takip ediyorum diziyi kendini izlettiriyor ve okuyncu kadrosuda iyi bence
#8
denk geldikçe izliyorum fena değil Türk dizisi pek izlemediğim için devamlı izlemiyorum ama kadrosu güzel
#9
Beğenmediğim bir dizi
#10
Orta şeker . 😊

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor