Sponsor


#1
[Resim: 4216544.jpg]

Ailecek izlediğimiz film köşesinde bugün Adam Sandler ve Jennifer Aniston başrol oyuncularıydı. Açıkçası beklentim izlerken yüksekti. Daha komik daha tempolu ve olayın akışını daha iyi bekliyordum. Maalesef üçünden de istediğim tadı alamadım. Öncelikle konudan bahsedeyim biraz; evliliklerinin 15. yıldönümünde balayına çıkmak için uçağa binen bir çiftle başlıyor hikayemiz. Ana karakterlerimizden Audrey uçakta Charles Cavendish adında bir zenginle tanışıyor ve ünlü milyarder Malcom Quince'in yeğeni olduğunu öğreniyor. Süprizler elbette bu kadarla sınırlı değil. Milyarderciğimiz Charles Cavendish çiftimizi yatlarında verilecek bir partiye davet ediyor. (hangimiz şuna denk gelebilir ki ömrü hayatı boyunca) tabii aklı başında olmayan her normal insan gibi teklifi kabul ederek adamın peşine takılıveriyorlar.


[Resim: 2341146.jpg]


Zaten davetsiz gidilmenin huzursuzluğunu taşıyan çiftimiz yatta işlenen cinayetin ardından iyice diken üstünde oluyorlar çünkü Fransız polisi bu iki yabancıyı suçluyor. Buraya kadar her şey güzeldi (saçma sapan Amerikan şakalarını saymazsak.) Buradan sonra spoiler vermemek için detaylara değinmeyeceğim ama olaylar aşırı hızlı gelişip sürekli bir şeyler oldu, bu hızlı gelişmede ne yazık ki güzel senaryo harcandı bana göre. Çünkü sıradan, klişe bir görünüm aldı. Fakat sonda verilen "doğu ekspresi" detayı güzeldi. 


[Resim: Murder-Mystery-.jpeg]

Bunlarda yattaki diğer konuklar. O kadar şüpheli insanın içinde Fransız polisi de nasıl bizimkileri suçladı, saçma geldi bana açıkçası. Suçsuzluğunu kanıtlamak isteyen çiftimizi zorlu bir katil bulmaca oyunu bekliyordu tabii ki. Kolay mı oldu dersiniz? izleyip görebilirsiniz. 

Oyunculuk hakkında Adam Sandler'i bilmeyen yoktur. Fakat bu rolde nedense hiç ısınamadım. Jennifer Aniston ise klasik güzelliğini ve yeteneğini korumaya devam etmiş zannımca.

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcQBCC7dC6oFUUAmzGHKjIV...w&usqp=CAU]


 
ayseabaci ve 2 diğer kişi beğendi
#2
Jennifer Aniston için izledim ve açıkçası hiç beklediğim gibi bir film değildi. Sanki olay çok basitleştirilmiş gibi geldi. Çok daha iyi olabilirdi ama sanki bir anda bütün senaryoyu değiştirip kısa bir son hazırlamışlar.
Trailerı çok heyecanlı ve tempolu gözüküyordu ama genel olarak sakin bir hava vardı hiç beklediğim gibi bir olay yaşanmadı.
Sadece Jennifer'ın hala eski güzelliğini ve yeteneğini kaybetmediğini söyleyebilirim bence filmin en iyi kısmı oydu.
Nanze Wren beğendi
#3
(25.11.2020, Saat: 21:57)ayseabaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jennifer Aniston için izledim ve açıkçası hiç beklediğim gibi bir film değildi. Sanki olay çok basitleştirilmiş gibi geldi. Çok daha iyi olabilirdi ama sanki bir anda bütün senaryoyu değiştirip kısa bir son hazırlamışlar.
Trailerı çok heyecanlı ve tempolu gözüküyordu ama genel olarak sakin bir hava vardı hiç beklediğim gibi bir olay yaşanmadı.
Sadece Jennifer'ın hala eski güzelliğini ve yeteneğini kaybetmediğini söyleyebilirim bence filmin en iyi kısmı oydu.

Aynen. İşte demek istediğim yorum Gülümseme
ayseabaci beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor