Sponsor


#1
Seneler olmasına rağmen hala içimde yara olan dizidir. Başrollerinde Ali Atay, Aslı Enver, Ertan Saban ve Öner Erkan yer alır. 

[Resim: Mutlu-Ol-Yeter.jpg]

Muhteşem bir mahalle dizisi, zaten çekimleri de set ortamında değil İstanbul 'un İstasyon semtinde bildiğiniz mahallede çekiliyor. Absürt komedi diyebiliriz dizi için Ertan Saban' ın oyunculuğu müthiş ;Rumeli aksanını ile birlikte jest mimiklerini öyle güzel kullanıyor ki dizinin en komik karakteri olmayı başarıyor. Ali Atay'da da bir Mecnun havası var karakterleri oldukça benziyor. . Yapımını da Kardeş Payı dizisinden bildiğimiz NTC Medya üstlenmişti. 

[Resim: images?q=tbn%3AANd9GcTKV-eNH09CRK-ThwMjg...6&usqp=CAU]

Jenerik müziği olsun, içinizi kıpır kıpır eden absürt müzikleri olsun, duygusal sahnelerde giren müzik olsun hepsi o kadar güzel ki, muhakkak dilinize dolanıyor ezberinizde kalıyor. 

[Resim: images?q=tbn%3AANd9GcQCSvUL289cT3r0WaUWu...X&usqp=CAU]

7.bölümde final yapmak zorunda kaldı. Reytingleri içler acısıydı. Komedi dizisi olduğu için maalesef süre konusu da oldukça sıkıntılı idi. Bazı sahneleri süreyi doldurmak için uzun tutmaları gerekiyordu ne yazık ki tutunamadı. Max. 60 dakikalık bir diziydi aslında. Sanırım o dönem bir ben takip ediyordum Ali Atay 'ı çok seven arkadaşlarımın dahi bilmediği kıyıda köşede kalmış sıcacık bir dizi.


Dizinin fragmanını değil kamera arkasını bırakıyorum.Şu dönemde çok iyi gider diye düşündüm, iyi seyirler dilerim  Gülümseme


hashasin ve 2 diğer kişi beğendi
#2
Hatırladığım kadarıyla her bölüm ertesi gün Youtube'da yayınlanıyordu. Tek sorun o dönem Youtube'un bir değeri olmamasıydı. Muhtemelen herkes tv yerine youtube'dan izlediği için daha dizinin 4. bölümü yayınlandığında proje iptal edildi.

İşin gerçeği son bölümlerini (6. bölümü) zorla izledim resmen, konusu kısıtlı ve iyi değildi. Ona rağmen özellikle ilk bölümleri oldukça komikti, boş zamanınız varsa Youtube'dan izleyebilirsiniz. Tavsiye ederim Gülümseme

Mutlu Ol  Yeter - 1. Bölüm


Mutlu Ol Yeter 2. Bölüm


Mutlu Ol Yeter 3. Bölüm


Mutlu Ol Yeter 4. Bölüm


Mutlu Ol Yeter 5. Bölüm


Mutlu Ol Yeter - 6. Bölüm


Mutlu Ol Yeter 7. Bölüm

ayseabaci ve 2 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor