Sponsor


#1


Amerika'nın yarışma programları arasında en sevdiklerim arasında olan Nailed It!
Yarışmanın sunucusu Nicole Byer( Brooklyn Nine-Nine izlediyseniz Trudy Judy,The Good Place izlediyseniz Gwendolyn) ve yarışmanın şefi Jacques Torres, sizleri bir mutfak serüvenine çıkarıyor. 
3 "yetenekli" şef 10.000 dolarlık ödül için yarışıyorlar. Yapacakları şeylerde çok "basit"
2 bölümden oluşan yarışmada, 3 amatör aşçı, jüri tarafından onlara verilen uğraştırıcı kurabiye,kek vs.  yapmaya çalışıyor. Ancak süreleri kısıtlı ve daha önce boyle şeyleri hiç yapmamışlar. Haliyle ortaya çok komik görüntüler çıkıyor.
İlk bölümü kazanan kişiye yarışma tarafından bir ödül veriliyor.( Bu ödül her bölüm değişse de genellikle mikser ya da pasta süsleme seti oluyor.) Ayrıca bir de pırıltılı bir şef şapkası !
İkinci bölüm gerçekten onları zorlayan bir kısım. Her bölüm gelen konuk jüri - ki genellikle pastacı oluyor- ikinci kısımda onlara devasa bir pasta getiriyor. Daha önce kopekbaligi,yılan hatta Trump'in büstünü bile yaptilar Gülümseme
Ve eğer içlerinden biri bu bölümü kazanırsa 10.000 dolarlık ödülün sahibi oluyor.

Bu yarışmayi Netflix'te rastgele buldum ve bayıldım. Bana bunu izlettiren ilk şey kesinlikle Nicole Byer. Çok komik bir kadın ve gerçekten bazı sözleri dile dolanıyor.Jacques ile olan diyaloglari gerçekten eğlendiriyor.
İnsanlar bu yarışmaya evde pişirmeyi çok sevdikleri için katılıyorlar. Tabiki hiç biri profesyonel değil hatta iyi sayılmazlar. Ancak onların bu yarismada yaptıklarıni görünce bana bile özgüven geldi.


Zamanın nasıl geçtiğini anlamadiginiz eğlenceli bir program. Noel özel bölümleri hariç 4 sezon. 
Umarım izler ve beğenirsiniz
İyi seyirler 💜
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor