Sponsor


#1Netflix'in yeni yapımı ile burdayım 💜 ( Konu başlığı açıldı mı emin değilim. Eğer daha önce açılmışsa kusura bakmayın :')

The Office'ten tanıdığımız Mindy Kaling'in yapımcısı olduğu Never Have I Ever, Hintli bir genç kızın Amerika'daki yaşamını anlatıyor.
Basrolumuz Davi, babasını kendisinin arp caldigi yil sonu  kaybetmiş, hatta bu olay nedeniyle 3 ay yuruyememis, annesi ve kuzeniyle bir yaşam süren zeki bir lise öğrencisi. İki yakın arkadaşı Eleanor ve Fabiola dışında arkadaşı yok. Sadece bir düşmanı var: Ben Gross. Ben ve Devi birinci sınıftan beri bir rekabet içinde ve aslında birbirlerini gazlayan iki "arkadaş" diyebiliriz onlar için.
Dizinin fragmanı ve ilk sahnesinden belli olduğu gibi Devi, bir yenilik peşinde. Artık okula sadcee "inek" imajıyla gitmek istemiyor. Havalı olma yolunda bircok planı var ve bu yolda da biri duruyor aslında.
Paxton Hall-Yoshida! Okulun yüzme takımında olan ve okulun en havalı çocuğu olan Paxton, tuhaf bir şekilde Devi ile tanışıyor ve olaylar buradan sonra patlıyor.
Diziyle ilgili fazla detay vermek istemedim. Çünkü her cümleyi yazdığımda daha da yazmam gerektiğini farkettim. O yüzden şimdi dizi hakkındaki yorumlarını yazayım.


Diziye fragmandan başlamak biraz hataliydi benim için sanırım. Çünkü diziyi basit bir gençlik dizisi gibi gösteriyor. Aslında hem Hint kültürü hem psikolojik durumlarla ilgili ilginç şeyler içeriyor dizi. Derin anlam içeren sahnelere de rastladım. Yani öyle basit bir dizi değil bence.
Dizinin karakterleri de çok iyi seçilmiş. İzlediğinizde fark edeceksiniz, duyguları çok iyi yansıtıyor oyuncular. Ayrıca Eleanor karakterine ba-yil-dim Gülümseme
Olayları da bir anlatıcı anlatıyor. John McEnroe. Kendisi eski tenis oyuncusu. Bence çok iyi bir secim olmuş. ( Biraz spoiler gibi bişey - Dizinin bir bölümünü Andy Samberg anlatıyor- cool cool cool cool no doubt no doubt no doubt-)

Bence şu aralar izlenecek çerezlik bir dizi. Benim puanım 7/10 💜
İyi seyirler 💜
Srmst_16 ve 5 diğer kişi beğendi
#2
Tek seferde izlemelik çok güzel bir dizi gerçektende en başta basit bi gençlik dizisi gibi geliyor ama dikkatli izlerseniz psikolojik unsurları çok güzel ağırlaştırmadan ince ince işlenmiş ne sadece basit bir gençlik dizisi ne de ağır bir psikolojik unsurların işlendiği diziler gibi değil çok dozunda ve kendini izlettiriyor son bölümde sonraki tuşu olmayınca şaşırıp bölümlere tekrardan geri baktım.
Güzel bir gençlik dizisi izlemek istiyor ama boş zaman geçirmek ve izlerken sıkılmak istemiyorsanız size göre yine de beklentinizi yükseltmeden izlerseniz hayalkırıklığına uğramazsınız. Şahsen ben öyle yaptığıma fazlasıyla memnunum.
admin ve 2 diğer kişi beğendi
#3
Bu da listemde olup başlamadığım milyonuncu dizi. Unutmamak için liste yapaağım en son. Editlerim diyeceğim yine Kahkaha

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor