Sponsor


#1
[Resim: 682-06052042118.jpeg]

Bir insanın ahlak ve etik kavramını tamamen yitirip, nam ve şöhret uğruna neler yapabileceğini ve sınırlarını hangi düzeyde yok edebileceğini izlediğimiz bu film, kesinlikle sizi ekran başından kaldırmıyor. Jake Gyllenhaal'ın başrol oynadığı bu film, bir hırsızın bir nevi şöhret basamaklarını nasıl tırmandığını izletiyor aynı zamanda.

Lou, ( Gyllenhaal ) geçimini hırsızlıkla sağlayan bir arkadaşımız. Gülme  Bir gece bir trafik kazasında, haber değeri olan olayların görüntüsünü çeken, TV kanallarından bağımsız olarak çalışıp, bu görüntüleri onlara satan firmalardan birinin kameramanını iş üstünde gören bu arkadaşın beyninde ampuller yanıyor. Paraya giden her yol mübahtır deyip hayatını bu şekil yürüten bu arkadaş, bu işe adım atabilmek için gerekli olan ilk şey yani bir kamera ediniyor kendine. Bu işte olay haber kanallarına satmak için en kaliteli ve en dikkat çekici görüntüyü çekebilmek. İlk görüntüsünü çektikten sonra bir haber kanalının yolunu tutuyor. Her ne kadar çektiği görüntüler insanı rahatsız edebilecek türden olsa da kanal bu görüntüleri kabul ediyor. Kanalda aynı kendisi gibi paraya giden her yol mübahtır mottosunu savunan bir kadın buluyor ve işlerini bu kadınla yürütmeye başlıyor. Her olayda en önde, en çarpıcı ve en kaliteli görüntüleri elde etmeyi başarıyor fakat her başarının bir bedeli vardır. Kendisi her ne kadar bu bedelleri önemsemese bile normal bir insanın bu işi bırakmasına neden olacak bedeller ödüyor. 

[Resim: 682-06052050818.jpeg]

İzlerken "Yuh be adam bunu da mı yapacaksın yani ?" diye izlediğiniz bir film kendisi. Yer yer gerilim yer yer kara komedi barındırdığını söyleyebileceğim bir film ayrıca. Jake Gyllenhaal için söylenebilecek bir şey yok zaten. Böyle her şeyin daha fazlasını istediğiniz bir anda izleyip sizi bütün isteklerinizden mantıklı sebeplerle vazgeçirtecek kendisi. Gülme


gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Jake Gyllenhaal'a bayılıyorum ama bu filmini hala izlemedim kendime çok sinirliyim şu an. Hatırlattığın için saol😄
Medet.63 ve 1 diğer kişi beğendi
#3
Önyargıyla izlemeye başladım . Daha sonra Film beni içine çekti . Filmi çok beğendim . Tavsiye ederim.
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#4
Jake Gyllenhaal'in filmografisinde umderrated kalmış bir yapıttır, oyunculuğu da üst düzey gerçekten.
Medet.63 ve 1 diğer kişi beğendi
#5
Elbette Jake Gyllenhall olduğu için direkt izlediğim ve bir kere daha favorilerimden olduğunu hatırlatmasına sebep olan film. İlk çıktığı zamanda izlemiştim gerçekten çoğu kısmını unuttum gibi ama o gerilimini, oyuncuların hissettirdiklerini hâlen sezebiliyorum. Film için verdiği kilolarla fiziksel olarak da kendini rolüne uydurdu. Gözleri yerinden fırlayacak ve yüzü göçük gibi ve böylelikle oynadığı roldeki adam gibi "AÇ" görünecekti.

[Resim: images?q=tbn%3AANd9GcQxGr4saVXuDzWrx9Nww...g&usqp=CAU]
admin ve 1 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor