Sponsor


#1


Haluk Bilginer'in Ali Atay'ın babası rolünde olduğu filmin yönetmeni Cenk Ertürk.

Ali Atay'ın karakteri Ömer ve filmde eşi olan Hande Doğandemir'in canlandırdığı Elif karakteri zor günler yaşamaktadır. Ömer'in yıllardır görmedi babası İbrahim (Haluk Bilginer) Paris'ten döner ve ölümcül hastalığa yakalanmıştır. 

Babası İbrahim, Ömer'den kendisini köyüne götürmesini ister. Köyde, İbrahim'in çocukken diktiğini söylediği ve öldüğünde altına gömülmek istediği bir ağaç bulunmaktadır.

Köy halkı bu ağacın Nuh Peygamber tarafından dikildiğine ve altında edilen dualerın kabul olduğunu söylerler. Ömer babasının söylediği şeye mi yoksa köylülerin söylediklerine mi inanacağını şaşırır. Ömer bu sırada yaşanan olaylardan dolayı öfkesi giderek artmaktadır ve bu öfkesi eşiyle arasında kavgalara da sebep olur.

Elif, Ömer'le son kez konuşmak için köye gelir ve Elif'in ziyareti baba oğul arasındaki kavganın seyrini değiştirir. Soru şu: Aşk, öfkeyi yenebilir mi?


Ali Atay'ı yönetmen koltuğu yerine oyunculuklarıyla görmek hoşuma gitti. Diğer taraftan usta oyuncu Haluk Bilginer var. Filmi izlemek için daha fazla sebep aramaya gerek yok bence Gülümseme
hashasin ve 2 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Nuh Tepesi: İnceleme gogolunpaltosu 914 0 14.03.2020, Saat: 10:57
Son Cevap: gogolunpaltosu

Sponsor