Sponsor


#1
Öğretmen adlı yeni diziyi nasıl buldunuz? Açıkçası ben etkilendim zorbalık, mobbing, toplumsal baskı gibi göz ardı edilen önemli konulura değinilmiş. Bi de çok hafif 13 reason why havası hissettim dizide.
Denizco ve 3 diğer kişi beğendi
#2
İlk bölümüyle herkesin beğenisini topladı, bu tarz dizilerin sevildiğini gören yapımcılar daha çok bunun gibi dizilere yönelir umarım

Artık zengin holding sahibi erkek ve fakir kız hikayelerinden sıkıldık
hashasin ve 3 diğer kişi beğendi
#3
(05.03.2020, Saat: 11:30)peace Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk bölümüyle herkesin beğenisini topladı, bu tarz dizilerin sevildiğini gören yapımcılar daha çok bunun gibi dizilere yönelir umarım

Artık zengin holding sahibi erkek ve fakir kız hikayelerinden
Kimin eli kimin cebinde belli olmayan bol entrika ve dram dolu hikayelerden kesinlikle çok sıkıldık?‍♀️
Denizco ve 2 diğer kişi beğendi
#4
Dizi Japon yapımı olan Mr. Hiiragi's Homeroom dizisinden uyarlandı. Biraz bazı oyunculuklar sırıtsa da konu itibariyle güzel yapım. Sıkıntı bizde bu işi düzenleyecek zeki biri yok. Hani adam okula çocukları hapsedecekte vs. Tsk adamı havada karada. Neyse anladınız siz. Ama iş Japonlar olunca adam her şeyi düşünmüştür diyebiliyorsunuz. Japon yapımını izledikten sonra editlerim.
gzdbuse ve 1 diğer kişi beğendi
#5
(05.03.2020, Saat: 18:40)Nanze Wren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dizi Japon yapımı olan Mr. Hiiragi's Homeroom dizisinden uyarlandı. Biraz bazı oyunculuklar sırıtsa da konu itibariyle güzel yapım. Sıkıntı bizde bu işi düzenleyecek zeki biri yok. Hani adam okula çocukları hapsedecekte vs. Tsk adamı havada karada. Neyse anladınız siz. Ama iş Japonlar olunca adam her şeyi düşünmüştür diyebiliyorsunuz. Japon yapımını izledikten sonra editlerim.
Japon yapımı diziden uyarlama olduğunu bilmiyordum bu bilgi için teşekkürler bende aa Türkler de artık dizi konusunda farklı işler çıkarıyor derken biraz hayal kırıklığına uğradım ama şu an popüler dizilerin bi kısmı uyarlama sanırım söylediklerinize katılıyorum ilker kaleli hariç bazı sırıtmalar olmuş evet ?
hashasin ve 1 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor