Sponsor


#1

[Resim: okay-madam_poster_24-sept-1.jpg]

Ailecek izlediğimiz komedi-aksiyon ağırlık bir film Okay! Madam. Açıkçası asyalılar filmlerden ziyade dizilerde daha iyi olsalar da bu film kötü değildi. Ailecek izlenebilecek ortalama bir komedi filmiydi. Zaten Asyalıların aksiyon komedi filmeri güzel oluyor. 
.
.
.
Konu itibariyle; " Mi-Young (Uhm Jung-Hwa), geleneksel bir pazarda bükülmüş çubuk ekmek yapıp sattığı bir dükkan işletiyor. Kocası Seok-Hwan (Park Sung-Woong) bilgisayar tamircisi olarak çalışıyor. Bir gün Seok-Hwan, Hawaii'ye ücretsiz bir gezi yapar. Mi-Young ve Seok-Hwan birlikte ilk yurt dışı seyahatlerine gidiyorlar. Uçağa bindiğinizde işler beklendiği gibi gitmez. Teröristler, gizli bir ajanı takip eden Cheol-Seung da dahil olmak üzere aynı uçağa biner. Yolcular rehin olur. Aniden Mi-Young ve Seok-Hwan yolcuları kurtarmaya başlıyorlar."
.
.
Oyunculuklar ortalama, hikaye de fakat arada yapılan birkaç espiri güzeldi. Çerezlik, zaman varken izlenebilecek filmlerden. 
.
.
ayseabaci beğendi
#2
boş zamanınızda izlenebilir
#3
Şu sıralarda can sıkıntısına iyi gelecek filmlerden bence. Hepimiz karantinadayken izlenecek şeyler arıyoruz ve eğer bosluktaysaniz bence bu film sizi boşluktan biraz olsa da kurtarabilir.
Hikayesi çok ilginç değil ama kesinlikle güzel işlenmiş. Bazı espriler film hakkında düşüncelerimi bile değiştirdi Gülümseme
oyunculuklar için ne iyi ne de kötü bir şey söyleyebilirim. belki de asya sinemasına çok aşina olmadığım için tuhaf geldi ama oyunculuklar vasatti.
Yine de boş vaktiniz olduğunda, biraz farklı şeyler izlemek istediğinizde bu film birebir bence.

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Extraction (2020) gogolunpaltosu 7954 37 06.11.2020, Saat: 00:12
Son Cevap: süm
Sonic: The Hedgehog (2020) gogolunpaltosu 1222 1 24.03.2020, Saat: 11:02
Son Cevap: Uçan hollandalı

Sponsor