Sponsor


#1
5 Ekim 2015'de Anime olarak, özünde 'One'  adlı mangakanın web sitesi üzerinde yayımladığı Japon süper kahraman taklididir. Bu site, daha sonraları aşırı tıklanma ile gündeme oturmuştur. 14 Haziran 2012'deyse mangası yayımlanmıştır.
2 sezondan oluşan ve halen devam etmekte olan animemizin IMDb üzerindeki puanı 8,8; MyAnimeList'deyse 8,6 değerinde bir puana sahiptir. İki sezonu toplam 24 bölümden oluşan (ovalar hariç) bu içeriğin ilk sezonunu Madhouse, ikinci sezonunu ise J.C. Staff adlı stüdyo üstlenmiştir.

'One Punch Man' adlı animemizde ise Saitama adlı karakterin hobi olarak yaptığı süper kahramanlık hikayesini anlatır. 'Tek Yumruk Adam' anlamına gelen adıyla Saitama, tek yumruğu ile gezegenin gördüğü bütün düşmanları yere serebilmektedir.
Ardından süper kahramanların toplandığı bir ekibe dahil olan Saitama buradaki müritlerinin aksine hobi olarak yaptığı bu mesleği diğerleri kadar önemsemez. Bu durumda göz ardı edilen karakterimiz sürekli, farkedilmeyecek bir biçimde Dünya'yı kurtaracaktır.

Aksiyon kategorisine sığmayıp taşan bu animede çok fazla güleceğiniz sahneler olacaktır. Saitama'nın vurdumduymazlığı genç öğrencisi Genos için bir usta gösteriminden ibarettir. Sürekli düşmanlarını tek yumrukta nakavt eden 'yine mi tek attım,' diyen Saitama'nın bu absürt hikayesine mutlaka göz atın.

ayrıca animeseverler için bu animenin bazı kategorileri: süper, fantastik güçler, seinen, komedi, aksiyon, parodi, bilim kurgu


OPENING:admin ve 4 diğer kişi beğendi
#2
Güzele benziyo.
Benim genel olarak dizilerle sıkıntım konu devamlılığı.
Yani ilerki bölümlerde acaba konu bitince saçmalıycaklar mı sorusu hep kafamdadır.
1. bölümü izledim güzele benziyo umarım beklediğim gibi olur ve dizi konusundan sapmaz veya saçmalamaz. ಠಿ_ಠ
admin beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor