Sponsor


#1
Türkçe’ye “Uzay Yolcuları” olarak çevrilen film, uzayla süslenmiş bir aşk hikayesi aslında. Başrollerini Jennifer Lawrence ve Chris Pratt paylaşıyor. Seyirci Lawrence’i “Açlık Oyunları” serisinde tanımıştı. On iki yıllık kariyerine yirmi yedi yapım sığdıran genç oyuncu, bu filmde sergilediği performansla pek beğeni toplayamıyor. Jim, hibernasyon edilen (halk arasındaki adıyla kış uykusuna yatırılan) binlerce yolcuyla birlikte dünyaya 120 ışık yılı uzaktaki Homestead Gezegenine yolculuk yapmaktadır. Jim’in hibernasyon makinesinde meydana gelen teknik bir arıza onu yalnızlığa sürükler. Çünkü gemide sadece o uyanıktır. Uyuyan yolcular arasında Aurora isimli bir kadın dikkatini çeker. Bir süre sonra onu 90 yıl erken uyandırır. Jim’le Aurora ilişkisi sürerken bir yolcu daha uyanır ve araçtaki birçok makine hata vermeye başlar. Bu noktadan sonra uyanık karakterler, problemi çözmek için çalışırlar. Filmin yönetmenliğini Norveçli yönetmen Morten Tyldum üstleniyor.
hashasin ve 2 diğer kişi beğendi
#2
(02.03.2020, Saat: 17:44)FeyzanurNalbant Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkçe’ye “Uzay Yolcuları” olarak çevrilen film, uzayla süslenmiş bir aşk hikayesi aslında. Başrollerini Jennifer Lawrence ve Chris Pratt paylaşıyor. Seyirci Lawrence’i “Açlık Oyunları” serisinde tanımıştı. On iki yıllık kariyerine yirmi yedi yapım sığdıran genç oyuncu, bu filmde sergilediği performansla pek beğeni toplayamıyor. Jim, hibernasyon edilen (halk arasındaki adıyla kış uykusuna yatırılan) binlerce yolcuyla birlikte dünyaya 120 ışık yılı uzaktaki Homestead Gezegenine yolculuk yapmaktadır. Jim’in hibernasyon makinesinde meydana gelen teknik bir arıza onu yalnızlığa sürükler. Çünkü gemide sadece o uyanıktır. Uyuyan yolcular arasında Aurora isimli bir kadın dikkatini çeker. Bir süre sonra onu 90 yıl erken uyandırır. Jim’le Aurora ilişkisi sürerken bir yolcu daha uyanır ve araçtaki birçok makine hata vermeye başlar. Bu noktadan sonra uyanık karakterler, problemi çözmek için çalışırlar. Filmin yönetmenliğini Norveçli yönetmen Morten Tyldum üstleniyor.

Konuyu ve oyuncuları gördüğüm ilk vakit izlemiştim bu filmi hayal kırıklığına uğramadan önce.
Konunun mükemmel olup işlenişin bu kadar kötü ötesi olduğu başka film görmedim. Bu çelişkinin içerisinde eriyip giden Pratt'in oyunculuğu iyi yine de.
Böylesi bir konuya, senaryoya heba edilen bu film maalesef pek akıcı değil.
hashasin ve 1 diğer kişi beğendi
#3
Film güzeldi
Jennifer ve Chris için izledim
Ve bence çok yakışıyorlar ?
hashasin beğendi
#4
Film çok karşıma çıktığı için izlemeye karar vermiştim. Ne çok sevdim ne de çok sıkıldım diyebilirim Gülme
Nilay ve 1 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor