Sponsor


#1
Brooklyn Nine-Nine dizisiyle kalplerimizi fetheden Andy Samberg ve iki yakın arkadaşıyla kurduğu The Lonely Island'dan kara mizah dolu,komik,ilginç bir film.
[Resim: 549408.jpg]
Filmimiz, Connor4Real(Andy Samberg)'ın grubu The Style Boyz'dan ayrılıp solo kariyerine başlamasını ve bu süreçte başına gelen olayları anlatıyor. Gruptan ayrılmasıyla önce çok büyük hayran kitlesine ulaşan Connor,ikinci albümüyle büyük bir düşüş yaşıyor.
Çareyi grubuna geri dönmekte bulan Connor,bu süreçteki zorlukları anlatıyor.
[Resim: images?q=tbn%3AANd9GcQXYajE6ILSf3lCa-VZM...w&usqp=CAU]
Film her açıdan şu anki müzik piyasası ile dalga geçiyor.Ödül törenleri,ünlülerin kaprisleri,grup içindeki anlaşmazlıklar bile gerçeğe çok yakın işlenmiş. 
Mockumentary şeklinde çekilmiş film,açıkçası biraz farklı. Film boyunca birçok farklı sanatçı görüyorsunuz. Birkaç saniyelik rolleri olmasına rağmen filmi farklı bir yere taşımışlar.( Gerçekten wikipedia sayfasına bakmanızı tavsiye ederim. Bazı ünlüleri görünce şaşırabilirsiniz)
Film eğlenceliydi. Arkadaş ortamında ya da yalnızken izlemenizi tavsiye ederim,aile ile izlenecek bir film değil bence Gülümseme
Filmi Andy için izlemiştim. Pişman değilim Gülümseme  Sadece hayatınızda mutlaka görmeniz gereken bir film değil. Vakit geçirmek,biraz ilginç müzikler dinlemek ve Jake Peralta'yı farklı bir şekilde görmek isterseniz sizin için harika.
Bir de filmdeki karakter için küçük bir not: Connor4Real karakterinin Justin Bieber'ın parodisi olduğu düşünülüyor. Takdir size  kalmış.
[Resim: CjKOKR9UUAABFQm.jpg]
İyi Seyirler Gülümseme
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Konusu bayağı ilgimi çekti. Daha öncede Andy Samberg'in filmini izlememiştim. Aldım listeye, bakalım B99'daki kadar harika bir iş çıkarmış mı.
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor