Sponsor


#1
Başroldeki Pete/Frank karakterini The Walking Dead’den Shane olarak tanıdığımız Jon Bernthal oynuyor. Ayrıca kendisi yine Punisher olarak Daredevil’da görülmüştü.

Dizide eski piyade olan Frank Castle karısının ve çocuklarının ölümünden sorumlu olan kişilerden intikamını alırken bir yandan da büyük bir komployu gün yüzüne çıkarıyor.

The Punisher Netflix için çekilen, aksiyon ve polisiye türlerinin harmanlandığı bir intikam öyküsü olarak değerlendirilebilir. Marvel evrenindeki maceraları seven, adaletsizliklerle mücadele eden kahramanların öykülerini beğenen izleyiciler kendilerini dizinin akıcı hikayesine kaptırabilir. Dizideki iyi ve kötü karakterlerin gelişimi, birbirlerine karşı girdikleri mücadeleler, aksiyon ve gerilimin usta bir şekilde harmanlanmış olması gibi detaylar dizinin lezzetini artıran unsurlar arasında.

Bana göre Netflix'in en iyi aksiyon dizilerinden biri.Bu tarzı seven herkesin başlamasını öneririm,gayet akıcı bir dizi.


one batch,two batch,penny and dime!
gogolunpaltosu ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Arkadaşlarım ne zaman önerse listeme eklediğim dediğim ama bir türlü izlemediğim dizi olur kendisi.
melisandre beğendi
#3
Marvel dizi sektörü Disney+ platformuna geçtiği için Netflix ile bütün ortaklığını bitirdi. Jessica Jones, Iron Fist, Daredevil, The Punisher ve nihayetinde The Defenders adlı dizilerini yarıda bıraktı bu vesile ile.
Bana sorarsanız Marvel Daredevil ile zirvesini yaşadı dizi işinde. The Punisher dizimiz ise oldukça kaliteli. 2. sezon sonrası ekrana veda eden bu dizinin izleyicilerini büyük bir hayal kırıklığına uğrattığını söyleyebiliriz.
Jon Bernthal'ın oyunculuğunu The Walking Dead serisinde Shane karakteriyle beğenmişken bu yapımda arşa çıkarmıştım.

The Punisher'ın önceden açmış olduğum konusuna şuradan   ulaşabilirsiniz.

Eğer hâlâ Marvel serisine başlamadıysanız hazırlanmış olan orijinal listesine şuraya tıklayarak erişebilirsiniz.


[Resim: MV5BMTExODIwOTUxNzFeQTJeQWpwZ15BbWU4MDE5...z._V1_.jpg]     

melisandre ve 1 diğer kişi beğendi
#4
Bana göre Marvel filmlerinin üstünde bir yapımdır. Jon Bernthal harika bir oyuncu zaten daha daha çok dizi filmde görmek istitorum. Aksiton dizilerinde üst sıralara oynayavak bi dizi.
#5
Sadece 2 sezonda bitirdiler diziyi ya. En sevdiğim Marvel karakteriydi. Küçükken oyunu oynuyordum. Belki şimdi yeniden canlandırıp 3. sezon çekebilirlermiş gibi söylentiler var.
#6
Goatlarımın arasına girer

Frank Castle karizması🔥
#7
Her zaman izlemek isteyip bir türlü izleyemediğim dizi
#8
Her zaman karşıma çıktı ama klişe diyip izlemedim

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
The Punisher gogolunpaltosu 1819 4 04.11.2020, Saat: 19:07
Son Cevap: Dmrg

Sponsor