Sponsor


#1
Raised By Wolves, gizemli bir gezegende yaşayan ve insanların çocuklarını yetiştirmekle görevlendirilen iki androidin maceralarını konu ediyor. Gittikçe genişleyen insan kolonisi, dini farklılıklardan doğan büyük bir tehditle karşılaşır. Bu süreçte androidleri oldukça zorlu bir görev beklemektedir. Ridley Scott'ın yönetmen koltuğunda oturduğu bilim kurgu dizisinin showrunner ve senaristliğini Prisoners’ın senaristi Aaron Guzikowski üstleniyor.3 bölüm izledim bu aralar dizilere zaman ayıramadığım için ama çok da geçikmek istemediğim için biraz erken yorum yapıcam.

Yeni çıkan bir dizi ülkemizde çok reklamını görmedim. Ben de bir instagram sayfasında gördüm. Bilim kurgu & Fantastik türünde bir yapım gizem ve aksiyon uç noktalarda. İki türden birini bile seviyorsanız kesinlikle izlemelisiniz. 2. Sezon onayı alınmış bile bu şekilde ilerlerse çok geçmeden türünde efsane diziler arasına gireceğini düşünüyorum.
#2
Bu senenin en güzel yapımlarından birisi. Distopik bilim kurgu seviyorsanız kesinlikle izlemelisiniz
EvriFaessa beğendi
#3
Bugün için izleyecek şey buldum Gülümseme
EvriFaessa beğendi
#4
Kesinlikle izleyin kesinlikle. Spoiler veririm diye doğru düzgün yorum yapamıyorum ama gerçekten izleyin asla pişman olmazsınız.
EvriFaessa beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor