Sponsor


#1
Karantina sebebiyle hepimiz evde olduğumuzdan babam da vurdulu kırdılı filmleri sevdiğinden dün Revenger adındaki bu filmi izledik Kahkaha

Konu itibariyle ;


Eski bir dedektif ailesini öldürenlerin peşine düşer. İntikam peşinde olan adam, ailesinin başına gelenlerin hesabını sormak için azılı suçluların tutulduğu Sura Adası'ndaki hapishaneye girmeye çalışır. Seung-won Lee’nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Bruce Khan, Park Hee-Soon, Yoon Jin-Seo gibi isimler yer alıyor.

Başta iyi demiştim ada falan. Açlık oyunları tarzı sonra işler hiç umduğum gibi gitmedi.  Kahkaha

Filmin sorunu hikayeye odaklanmadan salt aksiyon vermesi bence. Asya filmlerinin genel problemi. (Tamam anladık hepiniz Bruce Lee'siniz.)

Yoksa oluşturan kurgu güzel. Hani çakma yerleri olsa da istenilen hava verilebilmiş. 

Anlayabildiğim kadarıyla bu abimizin kızı ve karısını bir çete üyesi öldürüyor. Bu polis abimiz de onu tutuklarken bu adam ne olduysa bir yangında her tarafı yanıyor. Velhasıl kelam gangsteri bu hapishane adasına gönderiyorlar. 
Tabi olay burada başlıyor. Her tarafı bandajlı abimiz adada ne kadar suçlu varsa gelir gelmez yarısını biçiyor ve bundan zevk de alıyor. Orada kral gibi bir şey oluyor yani. Tabii ada 2 ye bölünüyor. Bir kısım adamın yandaşı oluyor bir kısım adanın gizli yerlerine kaçarak hayatta kalmaya çalışıyor.

Polis abimiz bandajlıyı gebertebilmek için adaya kendi isteğiyle gidiyor. İlk geldiği yerde adadaki tek çocuğu ve anasının badajlı abinin yandaşları kovalıyor. Polis abimiz tabii ki onları kurtarıyor.

Olay hep bu küçük velet üzerinden gidiyor. Meğersen bandajlı abi gelir gelmez bunun babasını da öldürmüş. Bu da bacak kadar boyuyla ben intikam alacam, intikam alacam diye diye korunaklı yerden kaçıyor. E polis abi de bunu kurtaracam diye adanın diğer kalanlarını öldüyor. Sonra tabii final bossta bandajlı abiyi hallediyor.

The end.


Filmden anladığım tek şey güzel ve yakışıklı görünümlülere inanmayın  Kahkaha hepsi birer yılan.


Kısaca sırf kas şov olsun diye polis abimiz dövdüğü bir adama bıćakla saldırırken adamın tişörtünü kesiyor. Adam da "okey bro, bize uyar" bakışlarıyla sanki podyumdaymışçasına tişörtü fırlatıyor. Sonra bam. Kas şov time  Kahkaha

Tüm bunları niye yazdım bilmiyorum. Görüp zaman harcamayın bu filmi  Gülme
admin beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor