Sponsor


#1
Riverdale Wikipedia bilgilerine göre 

Riverdale konusunun Archie Comics'in karakterleri üzerine olan bir Amerikan genç drama televizyon dizisi. Dizi Archie Comics'in baş yaratıcı görevlisi Roberto Aguirre-Sacasa tarafından The CW için yaratıldı. Dizinin yapımcılığını Berlanti Productions ve Archie Comics ortaklığı ile beraber CBS Television Studios ile Warner Bros. Television üstlendi. Aslında Warner Bros. Pictures tarafından metrajlı bir film olması planlanan proje Fox için bir televizyon dizisine dönüştürüldü. 2015'te dizinin projesi The CW'a taşındı ve pilot bölümü istendi. Çekimler ise Vancouver, Britanya Kolumbiyasında sürmektedir. 

Dizide Archie Comics'in karakterlerinin uyarlamaları bulunmaktadır; Archie Andrews rolünde K. J. Apa, Betty Cooper rolünde Lili Reinhart, Veronica Lodge rolünde Camila Mendes ve dizinin anlatıcısı Jughead Jones rolünde Cole Sprouse. Oyuncu kadrosunda ayrıca Josie McCoy rolünde Ashleigh Murray, Cheryl Blossom rolünde Madelaine Petsch de bulunmaktadır. Dizideki diğer yan karakterler arasında ise Fred Andrews, Alice Cooper, FP Jones ve Hermione Lodge bulunmaktadır ki bunlar da Archie, Betty, Jughead ve Veronica'nın ebeveynleridirler.

On üç bölüm süren ilk sezon 26 Ocak 2017'de yayına başladı olumlu eleştiriler alarak 11 Mayıs 2017'de sona erdi. 7 Mart 2017'de, The CW dizinin ikinci sezonuna onay verdi, ki 11 Ekim 2017'de başladı. Şu an dizinin dördüncü sezonu çekiliyor. Dizi kanal ile tam 6 sezon yapmak için anlaşma imzalandığı söylenmekte şuan 4. Sezon bölümleri veriliyor. 


Aslen türü : genç draması ve gizem 

...

Bizce :

-Gönüllerimizi Jughead la taçlandırdığımız , öfkemizi Hiram Lodge zamanla Archie'ye yönlendirdiğimiz . Akkıllanmasına ama hâlâ aptal davranışlarına anlam veremediğimiz ve bizi gizeme sürükleyen Betty , Betty nin çılgın annesi Alice , Veronica (spoi vermek istemiyorum) . Tuhaf ve sevgili olan T.T ve Cherly  gittikçe gizem , biraz anlamsızlık belki saçmalık ama sürükleyici bir tutkuyla ilerkediğimiz bir dizi ve karakterler . Hâlâ Edgarı neden yakışıklı yaptılar ve neden mandalina anlayamasak da .
Konuşanİnsan ve 2 diğer kişi beğendi
#2
İlk iki sezonu iyi olan sonraki sezonlarda artık her sezon arttırarak bokunu çıkaran bir dizi haline geldi. Hala Neden izlediğimi ben bile bilmiyorum.
sevvaldegerr ve 2 diğer kişi beğendi
#3
Zamanın varsa izlersin ama 2 sezon sonra çok sıkıyor. Sırf cole için katlanmıştım Gülümseme
admin beğendi
#4
Her zaman izlenecekler listemde bulunan ama bir türlü izleyemediğim dizi.

Konusu ilgimi çekiyo ama neden bilmiyorum bi şekilde uzaklaşıyorum her seferinde bu diziden.

Diziyi beğenip, olumlu yorumları olan varsa bekliyorum Gülümseme
sevvaldegerr beğendi
#5
Gizem ve gençlik dizisinden hoşlandığım için başladığım ancak ilk 2 sezonundan sonra sırf Cole için izlediğim bi dizi haline geldi. Bi süre sonra Cole bile fayda etmedi bırakmamam için ve dayanamayıp bıraktım. Aslında gayet güzel ve bırakmama rağmen hala sevdiğim bir dizi neden bilmiyorum 😂
Ama izlemeyen arkadaşlarım varsa en azından ilk 2 sezona şans vermeli diye düşünüyorum zevkle izlenir 👌
#6
zaman kaybı olduğunu düşündüğüm bir dizi
admin beğendi
#7
İlk iki sezon harika 3.sezonda kötü olmaya başlamış 4 te ne biliyim devam ediyo ucu açık ama neden hala izliyorum ( I have no idea) izlemek isteyipte kararsız kaldıysanız ilk 2 yi izleyin bence 😌
#8
başlayayım dedim ama çok saçma ve fazla ergen geldi. 5 bölümden sonra bıraktım
#9
3. sezonda battığı söylendiğinden dolayı hiç başlamadığım dizi. Yan dizisi olan Sabrinayı izliyordum fakat benim için onlarda baya bir batırdı. Sanırım hafif fantastik temalı yapımlarda netflixin bir sorunu var işleyiş açısından. Tam manasıyla başarıyı yakalayamadılar bence.
#10
Diziyi bir süre izledim sonra sezon finali oldu sonra bi daha unuttum izlemedim ama sonlarda baya saçmalamışlardı, ilk bölümler daha heyecanlıydı.

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor