#11
Dizi güzel fakat bazen çok çok sıkıcı oluyor ve seyirciyi sarmıyor. Ben bir süre izledim sonra sarmadı bıraktım.
#12
Efsane bir dizi kesinlikle
#13
(02.04.2020, Saat: 03:36)kucukzennur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Riverdale Wikipedia bilgilerine göre 

Riverdale konusunun Archie Comics'in karakterleri üzerine olan bir Amerikan genç drama televizyon dizisi. Dizi Archie Comics'in baş yaratıcı görevlisi Roberto Aguirre-Sacasa tarafından The CW için yaratıldı. Dizinin yapımcılığını Berlanti Productions ve Archie Comics ortaklığı ile beraber CBS Television Studios ile Warner Bros. Television üstlendi. Aslında Warner Bros. Pictures tarafından metrajlı bir film olması planlanan proje Fox için bir televizyon dizisine dönüştürüldü. 2015'te dizinin projesi The CW'a taşındı ve pilot bölümü istendi. Çekimler ise Vancouver, Britanya Kolumbiyasında sürmektedir. 

Dizide Archie Comics'in karakterlerinin uyarlamaları bulunmaktadır; Archie Andrews rolünde K. J. Apa, Betty Cooper rolünde Lili Reinhart, Veronica Lodge rolünde Camila Mendes ve dizinin anlatıcısı Jughead Jones rolünde Cole Sprouse. Oyuncu kadrosunda ayrıca Josie McCoy rolünde Ashleigh Murray, Cheryl Blossom rolünde Madelaine Petsch de bulunmaktadır. Dizideki diğer yan karakterler arasında ise Fred Andrews, Alice Cooper, FP Jones ve Hermione Lodge bulunmaktadır ki bunlar da Archie, Betty, Jughead ve Veronica'nın ebeveynleridirler.

On üç bölüm süren ilk sezon 26 Ocak 2017'de yayına başladı olumlu eleştiriler alarak 11 Mayıs 2017'de sona erdi. 7 Mart 2017'de, The CW dizinin ikinci sezonuna onay verdi, ki 11 Ekim 2017'de başladı. Şu an dizinin dördüncü sezonu çekiliyor. Dizi kanal ile tam 6 sezon yapmak için anlaşma imzalandığı söylenmekte şuan 4. Sezon bölümleri veriliyor. 


Aslen türü : genç draması ve gizem 

...

Bizce :

-Gönüllerimizi Jughead la taçlandırdığımız , öfkemizi Hiram Lodge zamanla Archie'ye yönlendirdiğimiz . Akkıllanmasına ama hâlâ aptal davranışlarına anlam veremediğimiz ve bizi gizeme sürükleyen Betty , Betty nin çılgın annesi Alice , Veronica (spoi vermek istemiyorum) . Tuhaf ve sevgili olan T.T ve Cherly  gittikçe gizem , biraz anlamsızlık belki saçmalık ama sürükleyici bir tutkuyla ilerkediğimiz bir dizi ve karakterler . Hâlâ Edgarı neden yakışıklı yaptılar ve neden mandalina anlayamasak da .
Çok kaliteli dizi riverdale 

Yorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.