Sponsor


#1
Türkçe ismi Roma Tatili olan film Audrey Hepburn'un ilk başrolü oynadığı film olma özelliğini taşır. Audrey Hepburn genç bir prensesi canlandırmaktadır.  Prenses Ann Avrupa şehirlerini ziyaret etmektedir. Daha sonra Roma'ya gelmiştir.
Prenses Ann Roma kentinde de görevi nedeniyle yapmak zorunda olduğu bir kaç rutin işten sıkılmış ve bir gece sarayından gizlice kaçmıştır. Prenses Ann doktorunun uyuması için verdiği ilaç yüzünden Roma sokaklarında bir bankta uyuyakalır ve bir gazeteci olan Joe Bradley tarafından bulunur. Joe prensesi başta tanımaz sadece sarhoş biri olduğunu düşünür ve onu  istemese de kendi evine götürmek zorunda kalır.  Bir sonraki gün Joe işe gittiğinde gazete haberlerinde prensesi görür, onu tanır ve bu durumu kendi yararına kullanarak Prenses Ann ile röportaj yapmak ister. Prenses ise Roma'da hayalini kurduğu güzel bir gün geçirmek ister.
 Audrey Hepburn'un en sevdiğim filmi olabilir. Filmin siyah beyaz olması size sıkıcı olduğunu düşündürtmesin. Gerçekten güldüren, keyifli bir filmdi. Bir kez daha izleyebilirim. Audrey tatlılığı için bile izlenir.  Gülümseme Gülümseme Gülme Gülme
gogolunpaltosu ve 1 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Ucuz Roman (Pulp Fiction) Ebruu 471 0 12.04.2023, Saat: 15:33
Son Cevap: Ebruu

Sponsor