Sponsor


#1
Saklı Gerçekler filmi 17 Ocak 2020'de vizyona giren yabancı yapım bir dram filmidir. Filmin konusu genç bir kızın ve aktris annesinin arasında ki ilişkiyi konu edinmiştir.
#2
(26.01.2020, Saat: 19:21)diazepam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saklı Gerçekler filmi 17 Ocak 2020'de vizyona giren yabancı yapım bir dram filmidir. Filmin konusu genç bir kızın ve aktris annesinin arasında ki ilişkiyi konu edinmiştir.
Filme geçen hafta gittim. Büyük bir beklenti yerine sade bir vakit geçirmek amacıyla oturduğum koltuk beni pek fazla yanıltmadı. Pek de dolmayan sinema salonunda toplasanız on kişi etmezdik. Eh, böyle filmler biraz soğuk karşılanır, ilgi çekiciliği, albeniliği yoktur.
İçerik olarak herhangi bir şey demeyeceğim konu aynı.
Yalnızca film sade bir tek kamera ile çekiliyor gibi. Sadece bir kadın var ve o çekiliyor, başka bir konu, başka bir olay yok. Yaklaşık iki saat boyunca bu kadını değiştirmeye çalışan kızı ile olan ilişkisi var filmde ve ben buraya bizim toplum yaşantımızdaki çoğu kareyi sığdırdım.
Oyunculuklar çok iyi değil, biraz çiğ kalmış, kurgu hava fakat gideri var.
Filmin en çok beğendiğim yani bazen görebileceğiniz uzak kamera çekimleri, sessizlik ile buluştuğu vakit harika bir görüntüye neden oluyor.
Harika bir film, gidin izleyin, diyemem. Eğer kız arkadaşınız ya da aileniz ile hoş, sakin bir film izlemek istiyorsanız sizi ısıtır bu film. Keyifli seyirler şimdiden.
admin beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor