#1
[Resim: 167-22052052213.jpeg]   [Resim: 167-22052052231.jpeg]


Sapık - Psycho Filmi Konusu


Sapık, Alfred Hitchcock tarafından çekilen, senaryosu Joseph Stefano tarafından bir katil hakkında yazılan 1960 tarihli korku ve gerilim filmidir. Film, Robert Bloch'un Wisconsinli katil Ed Gein'nin suçlarından esinlenerek yazdığı aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

[Resim: 167-22052053512.jpeg]

Alfred Hitchcock'un kült filmlerinden biri olan Psycho filmi, oldukça gizemli bir şekilde ilerleyen, beklenmedik cinayetlerin arkasında saklanan katili yakalama serüvenini ele alıyor. Dönemine göre eleştirmemiz gerektiği filmin kurgusu harikulade. Oyunculukların mükemmel ötesi doğallığı ile izleyeni sıkmayan bir işlenişe sahip.

Siyah beyaz teması ile sakladığı gizemli ögeleri arasında gizlenen katilin bulunma serüvenini yakından takip ederken, bu sapığın kim olabileceğini bulmak gerçekten zorlayıcı. Özellikle beklenmedik bir son ile izleyiciyi ciddi anlamda şaşırtan filmi izlemeden geçmeyin.


Sapık - Psycho Filmi Fragmanı


ayseabaci ve 3 diğer kişi beğendi
#2
Fragmandaki adam aynı Ted Bundy'e benziyor. Bir tek benim dikkatimi çekmiş olamaz değil mi? Kahkaha
gogolunpaltosu ve 3 diğer kişi beğendi
#3
İzlerken çok gerildigim bir film. Kült olduğu için de her yerde gormussunuzdur. tabi film bazı eksikliklere sahip ve onu da mazur görmek gerek. Çekildiği tarih malum. Sonu beni çok şaşırtmıştı . Mutlaka izleyin derim.
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi

Yorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.