Sponsor


#1
10 bölümlük bir mini dizi. Oyuncular çok başarılı ve konusu sarıyor. Güzel çerezlik bir dizi arıyorsanız bu dizi sizin için. Artistik patinajı konu alan bir dizi ama tüm konu onun üzerinden gitmiyor. Kat adında bir kızın sorunlarını da konu alıyor.
gamzebaytur beğendi
#2
Netflix'in iptal ettiği dizilerden biri. Bu yüzden hiç izlemek istemiyorum. Yine de izle ucu açık bitmiyor diyenler var mı?
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#3
(27.05.2020, Saat: 13:07)Nanze Wren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Netflix'in iptal ettiği dizilerden biri. Bu yüzden hiç izlemek istemiyorum. Yine de izle ucu açık bitmiyor diyenler var mı?
Yani ben bittiğine baya üzüldüm. Bence iptal edilmemesi gereken bir diziydi. Ama izlemeni öneriyorum gerçekten güzel.
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi
#4
Çok güzel bir diziydi.Keşke iptal etmeselerdi.
simgeyybn ve 1 diğer kişi beğendi
#5
2. sezonu gelicekti fakat gene netflix şaşırtmadı iptal etti 1. sezonun ucu açık kalmasının sebebide budur fakat 2. sezonunun gelmemesi bence iyi oldu çünkü 2.sezonda tadının kaçıracaklarını düşünüyorum aynı 13 reason why daki gibi
admin ve 3 diğer kişi beğendi
#6
Güzeldi, ben iyi vakit geçirdim. Skins nedeniyle başrol oyuncusuna sempatim var. Bir de psikolojik rahatsızlığı işleme şekilleri hoşuma gitti. Evreleri falan. Bir de shiplediklerim beraber oldu. Bu çok önemli çünkü Van Helsing dizisinde shiplediklerim bro-sis muhabbeti yapıyor. Deliriyorum izlerken.
Evet. iyiyim, sakinim, her şey yolunda, dünyanın sonu değil, bazen shiplediklerimiz kardeş olmak ister, kendi kararları sonuçta. Hı-hı. Okay.
(fuck you Scarlet)
simgeyybn ve 4 diğer kişi beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor