Sponsor


#1
Merhabalar , değerli forum üyeleri.
Direk konuya giriş yapayım. Sitenizi instagram'da şans eseri gördüm, ve hemen üye olup aranıza katıldım. Sosyal Medyada ki içerileriniz gerçekten de çok kaliteli tasarımlar.  Neyse asıl konuma geleyim bildiğiniz üzre film & dizi siteleri internet siteleri olarak baya bir risk taşıyor. Hapis cezası, para cezası gibi durumlar söz konusu. Yönetime tavsiyem forum siteniz var bu çok güzel instagram sayfanız var buda çok güzel. Ama benim fikrim Telegram uygulaması bilmeyenler için nedir linki ( https://www.google.com/amp/s/m.haberturk...489374-amp ) Telegram gizlilige önem veren bir Rus WhatsApp'ı dır. Şimdi bu Telegram üzerinden kanal açıp film ve dizileri yükleyip insanların film ve dizi izlemesine vesile olabilirsiniz. Ayrıca telegram da film ve dizi izlemek için önce indirmeniz gerekmektedir. Bunu bence bir düşünün Yönetim Ekibi.
Konu hakkında sorunuz olursa cevaplamaya hazırım.
Kanal, gurup açma yükleme vs. kolay işler. Uzun zamandır bu işi yapıyorum. Ve Telegram gizli bir platform olduğu için telif durumları risksizdir.
#2
Merhaba, forum sitemiz Türk Ceza Kanunu dahil tüm yasalara uygundur.

Netflix, blutv, puhutv görsel materyal ve markanın isminin başlık içerisinde kullanılması konusunda yasal bir sorun bulunmamakta.

Google ve DMCA telif konusunda katı olmalarıyla bilinmektedir ve sitemiz Google'a ait tüm servisler (Adsense, Adwords) yararlanmaktadır. DMCA'da kayıtlıdır.

Yani bahsedilen hapis veya para cezaları bizim yararımıza çünkü dikkatsiz hareket eden forum siteleri yani rakiplerimiz zamanla azalacaktır Gülümseme

Sonuç olarak telegram kanalı kurabilirsiniz fakat Dedirten yönetimi olarak desteklenen bir kanal olmayacak.
hashasin ve 3 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor