Sponsor


#1
Bu talk showu - hatta gündüz kuşağı bile sayılabilir- hepiniz biliyorsunuzdur. Uzuuun yıllardır bu programı yapan Ellen DeGeneres, her sene daha da güçlenerek , yardımlarını arttırarak yolunda devam ediyor. Ve gerçekten hem stüdyodakilere hem de yardıma ihtiyacı olanlara koşuyor.
Ancak birkaç ay önce Ellen'a katılan NikkieTutorials, kendisinin ekrandaki gibi olmadığını iddia etti. Hatta Nikkie, o gün Jonas Brothers geleceği için kendisine tuvalet bile verilmediğini açıkladı. 
Bundan uzun zaman önce de Dakota Johnson Ellen'a katıldığı zaman onu sevip sevmediğini bile bilmediğini, ona hiç onu seviyormuş gibi davranmadigini söylemişti.
Son günlerde de karantinayi hapishaneye benzettiği için eleştirilerin hedefinde Ellen DeGeneres.
Sizler ne düşünüyorsunuz?
admin ve 2 diğer kişi beğendi
#2
Ünlü kimlikleri olan insanların arkasından çok şey söylenir. Hele de işlerinin patronu olan insanlar hakkında. Bugün Acun Ilıcalı hakkında bilip bilmeden herkes her şeyi sallıyor mesela. Çünkü karantinada herkesin tek ugraşı Survivor izlemek ve eleştirmek. Yabancılar da Ellen'a takmıştır Kahkaha ama bilemem tabii programın sıkı bir takipçisi değilim.
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi
#3
Bence çok başarılı bir sunucu ve harika biri.
Konuklar her millletten olsa da hiç Irkçılık yaptığını bile görmedim.
Herkese aynı samimiyetle yaklaşıyor.
Zaten yabancı sunucular arasında favorim Jimmy , James ve Ellen.
ayseabaci ve 2 diğer kişi beğendi
#4
Onu küçüklüğümden beri izlerim. Herhalde 2010'larda falan izlemeye başlamıştım ve yaklaşık sene önceye kadar çok popülerdi, özellikle bizim yaşıtlarımız arasında. Çok komikti falan teen choice'lardan ödüller alıp duruyodu. Sonra biz büyüdük zaten teen choice falan artık hikaye oldu. Sonra fark ettim ki Ellen'ın da popülerliği azalmaya başladı. Tekrar izleyeyim dedim, eskisi kadar güldürmiyordu falan. Bu 2020'de skandalı çıkınca izlenmesi iyicene azalmış. Artık eskisi kadar büyük ünlüler de alamıyor showuna. En son Justin Bieber geldi ama hatrı içi belli yani haha. Reklam falan da alamıyormuş artık. Yakında bitebilir yani. Ama zaten kadın 90'lardan beri talk show sunuyor dinlensin artık haha

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor