Sponsor


#1
4. sezonla ilgili hala net bir tarih olmasa da Elizabeth Moss ufak detaylar paylaşmış,[url=https://randevu.nvi.gov.tr/#/nvi/randevu-al][/url]
Margaret Atwood’un aynı isimli romanından uyarlanan, distopya kavramını öne çıkaran The Handmaid's Tale dizisi, etkileyici bir finalle 3. sezonunu tamamladı. Blu TV'de yayınlanan dizinin son bölümünde baş karakter June olmak üzere kahramanlar, Gilead'da doğan 52 çocuğu Kanada'ya gönderme operasyonu gerçekleştirdiler.

Gerilim dolu sahnelerin ekrana taşındığı diziyi izleyenler, son bölümde June ile aşk yaşayan Nick'in yer almasını bekliyordu. Ancak hayranların istekleri karşılıksız kaldı. Savaş için Şikago'ya gönderilen Nick'in yeni sezondaki akıbetini başrol oyuncusu Elizabeth Moss açıkladı.

Başarılı aktrist Entertainment Tonight ile yaptığı röportajda, 4. sezonda kızı Hannah ile bir araya gelmeyi umduğunu, artık buluşmalarının zamanının geldiğini söyledi. Ayrıca oyuncu, "June, Nick için mi Gilead'da kaldı?" sorusunu, "Kızı için Kanada'ya kaçmadı" diyerek cevapladı.

Nichole adında bir kıza sahip olan çift ile ilgi Moss, "Nick ve June'un ilişkisini herkes kadar seviyorum, bu yüzden Nick'i özlüyorum. Diziye geri gelmesi gerektiğini düşünüyorum" dedi.

Dizi sorumlusu Bruce Miller da 4. sezonunun tarihi henüz belli olmayan distopik dramada, Nick'in yeniden ortaya çıkacağını ima etti.Video oyuncuların genel yorumlarını içeriyor.


Siz 4. sezon hakkında ne düşünüyorsunuz?
admin ve 1 diğer kişi beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
The Handmaid's Tale Tugced 1192 3 04.05.2021, Saat: 16:30
Son Cevap: Muhammed sefa
The Hanmaids Tale: Asıl Anlatılmak İstenen Ne gogolunpaltosu 2172 5 06.02.2020, Saat: 15:39
Son Cevap: admin
THE HANDMAİD'S TALE güzel dizi mi? izlenir mi? KonyaliKiz 879 0 23.01.2020, Saat: 22:41
Son Cevap: KonyaliKiz
The Handmaid's Tale bukiminkafasi 937 0 20.01.2020, Saat: 18:19
Son Cevap: bukiminkafasi

Sponsor