Sponsor


#1
The Haunting serisinin ikinci sezonu olan Bly Manor’un yorumlamasıyla tekrar buradayım🙋🏼‍♀️ Bildiğiniz gibi ikinci sezonun Hill House ile hiçbir alakası yok. Hatta Netflix’e ikinci sezon olarak değil farklı bir dizi olarak eklenmiş. Aynı oyuncular bulunmakta fakat hikaye farklı olduğu için karakterleri de farklı. Konusu ise şöyle; anneleri ve babaları ölen iki küçük kardeş Flora ve Miles’a bakmak için işe alınan Dani, devasa büyüklükteki Bly Malikanesinde kendini garip ve korkutucu olayların içinde bulur.

         

Gelelim yorumlarıma...
👻İlk olarak hiç sürükleyici değildi... Beni epey bi sıktı bu sezon çünkü çokk ağır tempoda ilerledi.

👻Hepsinin tek tek kendi hikayeleri üzerinde çok durdular. Ve bu ana hikayeden uzaklaşmamıza sebep oldu. Yan karakterleri daha yakından tanımamız tabii ki çok güzel, ama bunu biraz fazla uzun tuttuklarını düşünüyorum.

👻Geçen sezondan olan Victoria Pedretti ve Oliver Jackson Cohen gibi yüzleri görmek çok güzeldi. Hatta iyi ki onlar oynamış çünkü sezonun iyi birkaç kısmından biriydi onları izlemek.

👻Miles’ın oyunculuğu... O yaşta o kadar güzel oynamış ki kendisinden yaşça büyüklere taş çıkartır valla hayran kaldım👏🏻

👻Dizi son 10 dakikasında bombayı patlattı. Hatta o son 10 dakikası beni hikayedeki tek etkileyen kısım olabilir.

Bu sezondan beklentim Hill House gibi iyi olacağı yönündeydi ama ne korku, ne hikaye, ne işleniş bakımından Hill House’un yanına bile yaklaşamaz. Beklentimin çok çok altında buldum, benim için hayal kırıklığıydı...
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#2
The Hauntingi izlemiştim güzeldi beni sıkan bir tarafı yoktu aslında. Bunu henüz izlemedim ama merak ettim hemen izleme listeme ekliyorum
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#3
İnşallah The Haunting kadar güzel bir yapım olmuştur. Henüz izleme fırsatım olmadı ama bu gece başlayacam. Keşke oyuncu kadrosu tamamen farklı olsaydı. Victoriayı gördükçe aklıma hep Nell gelecek.
Moviephoenix beğendi
#4
Bu sezondan beklentim Hill House gibi iyi olacağı yönündeydi beklentimin altında buldum fakat yine de felaket denilebilecek yapımlardan değil sadece ilk sezonda çıtayı çok yükselttikleri için bu sezon ona göre iyi olmadı sadece ven beğendim sürükleyici bir dizi tavsiye ederim
#5
Hill House hikayesinin sağlamlığı ve korku unsanlari konusunda çok daha başarılı fakat Bly Manor izlerken de gayet keyif aldim. Izlemenizi öneririm.

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
The haunting of hill house Ahmetcan 1131 0 04.02.2020, Saat: 04:40
Son Cevap: Ahmetcan
The haunting of hill house Begerd 862 0 26.01.2020, Saat: 17:52
Son Cevap: Begerd

Sponsor