#1
Merhaba muhtemelen bilenleriniz çoktan izleyip 3. sezonu beklemeye başlamıştır ancak tavsiyem, benim gibi yeni izleyenler için olacak.

Geçtiğimiz günlerde Jim Carrey bu sıralar ne yapar ne eder diye merak edip YouTube videolarında gezinirken 2018 yılında başladığı  dizisi The Kidding’in varlığından haberdar oldum. 

Şu kadarını söyleyebilirim ki Jim Carrey hayranları için aranan kan bulundu. Şimdiye kadar izlediğim dizilerden oldukça farklı ve izleyiciyi içine alan bir hikaye. Spoiler vermemek adına diziden ayrıntılı bahsetmek istemiyorum fakat şahane oyunculuklar, mükemmel diyaloglar ve kendinizi sorgulama isteğiyle bitiyor her bölüm. Yaklaşık 30 dakikadan oluşuyor ve hikayenin kaldığı yerden devam etmesi için izlemeye doyamıyorsunuz. En azından benim için öyle olmuş ki 2 günde bitirdim diziyi.

Yeni sezonu iple çekiyorum.

Notun dibi: Mini Beyazperde özeti; 
Jeff (Jim Carrey), namı diğer Mr. Pickles çocukların en sevdiği televizyon yüzlerinden biridir. Bir neslin birlikte büyüğü bir ekran karakteri olan Jeff, aynı zamanda milyarlarla oynayan bir şirketin sahibidir. Jeff’in eşi, iki oğlu, kız kardeşi ve babasından oluşan ailesiyle mutlu bir yaşantısı vardır. Fakat ailesinde patlak veren kriz herkesin hayatını alt üst eder. Bu zorlu süreci atlatmaya çalışan Jeff hiç tanımadığı bir dünya ile karşı karşıya kalır.
peace ve 2 diğer kişi beğendi


Ek Dosyalar    
#2
Bu diziyi hiç duymamış olmak çok şaşırttı, öneri için teşekkür ederim

Bende merak edenlerin işini kolaylaştırmak için buraya bir fragman bırakayım 

admin ve 2 diğer kişi beğendi
#3
Katkın için teşekkürler Gülümseme 
Diziyi bitirdiğinde de yorumlarını merak ediyorum. Acaba benzer hissiyatlar mı oluşacak? 

Zira naçizane fikrim; Jim Carrey’nin gerçekten ne kadar iyi bir aktör olduğunun ispatlarından biri de bu dizi olmuş. Alışılagelmiş rollerinden farklı enfes bir dram oyunculuğu görüyoruz. Bu kadar gerçek olmasının sebebi belki de son yıllarda hayatının, diziyle benzer özellikler göstermiş olmasıdır kim bilir. 

Gerçi “Eternal Sunshine of the Spotless Mind” ve “23” gibi dram ağırlıklı filmlerindeki performansıyla ne denli her role girebildiğini bizlere göstermişti.    
Ve komedi filmlerinin vazgeçilmez “mimik adamı” yılların yaş aldırmasıyla yaşlandığını değil olgunlaştığını anlatıyor. 

Notun dibi: Jim Carrey fan alert!  Gülme  Sessiz
admin ve 1 diğer kişi beğendi

Yorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.