Sponsor


#1
[Resim: last-days-poster.jpg?fit=1280%2C720]

Rick Remender ve Greg Tocchini tarafından yazılan aynı adlı grafik romandan uyarlanan film, ABD hükümetinin kontrolden çıkan suç oranını engellemek için yasa dışı bir faaliyette bulunmak üzere olan kişilerin beynine bir radyo sinyali gönderdiği distopik bir geleceği tasvir ediyor.

Oyuncu kadrosunda Edgar Ramirez, Anna Brewster ve Michael Pitt gibi isimlerin olduğu The Last Days of American Crime, her türden dizi ve film hakkında yorumlar ve puanlamalar bulabileceğiniz bir veritabanı olan Rotten Tomatoes’ta uzun süre yüz üzerinden 0 puan ile derecelendirildi. Bu değer şu anda yüzde 21’e yükselse de, temelde pek çok eleştirmen ve izleyici, filmi Netflix’in en kötü yapımlarından biri olarak tanımlıyor.

Sönük, kalitesiz, ezberci ve klişe gibi oldukça acımasız sıfatlarla değerlendirilen film, bilhassa hikayesindeki boşluklar ve soygun türünün tüm klişelerini tekrar etmesi nedeniyle eleştiriliyor.
ayseabaci beğendi
#2
Eleştriler haklı mı haksız mı izledikten sonra belli olur bence ama fragman fena değildi. Yine de netflix bazen iyi yapımlar çıkarmaya çalışırken tam tersi yönde de zirveye oynadığı olmuyor değil.

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
American Psycho (2000) gogolunpaltosu 1647 2 27.11.2020, Saat: 00:27
Son Cevap: Dmrg
American Beauty (1999) gogolunpaltosu 1221 0 22.02.2020, Saat: 23:45
Son Cevap: gogolunpaltosu

Sponsor