Sponsor


#1
[Resim: 3485033.jpg]

23 ARALIKTA YAYINDA...


George Clooney'nin hem yönetmen, hem de başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacağı The Midnight Sky'ın fragmanı resmi olarak yayınlandı. Fragmanda, gökbilimcilerin galaksinin başka bir kısmında insanlara uygun yaşamalanı sağlamaya çalışmalarına tanıklık ediyoruz. Evrenin farklı köşelerine açılan The Midnight Sky, yılın beklenen bilim kurgu filmlerinden biri olarak yerini alıyor.

Midnight Sky'ın konusu ise şöyle: Orta yaşlarında olan gökbilimci Augustine, yıllarca gökyüzünü inceleyebilmek için dünyanın uzak noktalarında yaşıyordur. Arctic araştırma merkezine ulaşmasından kısa bir süre sonra, yıkıcı düzeyde olaylar yaşanacak ve araştırma merkezi tahliye edilmek durumunda kalınacaktır. Ama Augustine, orada kalıp çalışmasına devam etmek ister. Bu süreçte Iris adında gizemli bir çocukla karşılaşır. Iris, radyo dalgalarının sessizleşmesine neden oluyordur. Bu sırada Jupiter'e yolculuğa çıkan Sullivan isimli bir astronot evine geri dönüyordur. Sullivan ve ekibi, uzayın bu kadar derinlerine gidebilen ilk ekiptir. Yolculukları, kontrol ekipleriyle iletişimleri kesildiğinden beri pek de yolunda gitmiyordur. Bu nedenle eve dönüp dönemeyecekleri muammadır. Augustine ve Sullivan'ın yolları bir şekilde kesişecektir.

Dram türündeki filmin oyuncu kadrosunda Rogue One: A Star Wars Story, The Theory of Everything, The Aeronauts gibi yapımların yıldızı Felicity Jones; Selma, Nightingale, Queen of Katwe, Les Miserables gibi yapımların Golden Globe adaylığı bulunan oyuncusu David Oyelowo; Tiffany Boone, Kyle Chandler, Demián Bichir, Sophie Rundle gibi isimler bulunuyor.


#2
Uzay temalı filmleri seven biri olarak fragman ilgi çekici olmuş. Zaten kadro itibariyle kötü bir yapım olacağını sanmam. Bekleyip göreceğiz.
unbalanced beğendi
#3
Aynn bende
#4
bu filmi izleyeyim dedim 2 gün önce. o kadar sıkıcı ve zorlama geldi ki bana. bilim kurgudan uzaklaşılmış dramatik bir senaryoyla karşılaştım. oyuncular iyi olsa da çiğ kalan senaryo maalesef izlenebilirliği ciddi bir şekilde düşürüyor.

ansızın beliren ve ne olduğu bilinmeyen, daha doğrusu anlaşılmayan yersiz flash-backler ve Augustine'nin bilinmedik rahatsızlığı da vurucu darbeyi yapmış. çok çok beklentiyle izlememenizi tavsiye ederim.
#5
Kadro ne kadar iyiyse film de o kadar vasat, zaman kaybı kesinlikle

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Before Midnight (2013) gogolunpaltosu 828 0 04.02.2020, Saat: 01:32
Son Cevap: gogolunpaltosu

Sponsor