Sponsor


#1
Efsane dizi The Office.
İlk önce İngiltere'de yayınlanan Office, aynı zamanda o versiyonun yapımcıları olan Ricky Gervais,Stephen Merchant ve Greg Daniels tarafından Amerika'ya uyarlanmıştır.
2005-2013 yılları arasında yayınlanan dizi 9 sezondan oluşuyor.
Oyuncu kadrosu da oldukça başarılı. Steve Carell,John Krasinski, Jenna Fischer, Rainn Wilson...
Dizide yer alan B.J Novak,Mindy Kaling,Paul Lieberstein gibi isimler aynı zamanda dizinin senaryo kısmında da görev aldılar.
Dizi "Mockumentary" adı verilen bir tarzda çekilmiş. Yani konu belgesel tarzında anlatılıyor ve amaç tabiki komedi.
Scranton kasabasindaki bir kağıt şirketi olan Dunder Mifflin'i anlatıyor dizimiz. Michael Scott
 şubenin müdürü ve açıkçası biraz sinir bozucu bir karakter. Ancak Steve Carell onu o kadar iyi canlandırmış ki diziyi izlerken onu fark etmiyosunuz bile.
Jenna Fischer( Pam) bir resepsiyonist,John Krasinski ( Jim) ve Rainn Wilson (Dwight) satış temsilcileri. Olayın merkezinde genelde Micheal ve bu 3 isim oluyor.

Spoilerimsi gerçek- Steve Carell dizinin 7.sezonundan sonra ayrıldı maalesef. https://www.filmloverss.com/steve-carell...aya-cikti/ 
Nedenini şuradan ☝️ okuyabilirsiniz.


Dizinin eğer ilk sezonunu izleyip biraktiysaniz cok şey kaybetmişsiniz demektir. Evet ilk sezon gerçekten vasat ama bütün dizilerin ilk sezonu karakterleri tanımakla geçer ve çok iyi sayılmazlar. O yüzden eğer biraktiysaniz lütfen bir şans daha verin.
Bu diziyi çok seviyorum. Kişilerin karakter analizi, anlatılma tarzı, dizi boyunca küçük tatlı detaylar beni kendisine çekti açıkçası. Ayrıca dizinin replikleri de dile dolaniyor ve dakikalarca güldürüyor aman dikkat :')
 Dizi hakkında anlatmak istediğim o kadar çok şey var ki maalesef sigdiramayacagim sanırım. Daha karakterleri bile tam anlatamadim halbuki Gülümseme
Neyse diziyi biliyorsunuzdur zaten . Eğer izlediyseniz lütfen aşağıya bir replik bırakın . İlki benden gelsin 
"Identity theft is not a joke Jim,millions of families suffer every year."
"BEARS,BEETS,BATTLESTAR GALACTICA"
gamzebaytur ve 3 diğer kişi beğendi
#2
Daha birkaç saat önce bitirdim diziyi... Gözyaşları içindeydim bütün gün. Aslında ilk başta dediğin gibi karakterler aşırı sinir bozucu gelmişti ama izledikçe o kadar bağlandım ki hepsini kendi iş arkadaşımmış gibi gördüm, sanki dizinin içindeydim. Karakterlerin ilk sezondan son sezona gelişimlerini izlemek mükemmeldi. Onlarla birlikte kahkahaya boğuldum onlarla birlikte ağladım. Dizi beni şaşırttı sürekli. Özellikle son bölüm... Zaten son bölümlerin nerdeyse tamamını gözyaşları içinde ve yüzümde safça bi gülümsemeyle izledim. Bittiğine hem üzülüyorum hem de seviniyorum çünkü uzun bir dizi ve bitirmek için çok zaman harcadım. İyi ki izlemişim diyorum bu diziyi ve cidden çok özlicem. Aslında bir sürü şey yazabilirim buraya ama kafamda toparlamam lazım hepsini, şu an hala finalin etkisindeyim ve bu yazıyı yazarken bile gözlerim doluyor. aaand that's what she said.

[Resim: giphy.gif]
ayseabaci ve 3 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor