Sponsor


#1
2018 yapımı ''The Professor'' filmi bir buçuk saatlik bir uzunluğa sahip. Başrolünde Johnny Depp'in olduğu bu komedi-drama filmini yazıp yöneteni Wayne Roberts.

 Richard Brown (Johnny Depp) üniversitede bir profesördür. Aynı zamanda evli bir baba olan Brown gelişigüzel sade bir hayat yaşamaktadır. Her şey sıradan, tekdüze ilerlerken kanser olduğunu öğrenen Brown artık  bu alışılagelmiş hayatının ona haz ve heyecan vermediğini görür. Bundan ötürü hayatında gerekli gördüğü ne varsa arka plana atarak her şeyi ''boşvermişlik'' edasıyla yaşamaya başlar. 
Örneğin aşırı ciddi bir profesörken dersleri aksatıp barda bile ders verdiği olur. Aile hayatında baskıcı baba rolünden çıkıp alkolik ve umursamaz bir koca ve baba da olur. Böyle durumlarının sonuçlarını görünce hayatının daha da güzel ve olumlu gittiğine inanan Brown'ın aynı zamanda nükseden hastalığı onun tek kötü tarafıdır.

Filmin puanının düşük olması hiç ilgilendirmedi beni. Nedeni film içerisinde o kadar çok haklı gördüğüm ve o kadar çok güldüğüm sahneler oldu ki, çizilen bu sınırların dışına çıkan bir insanı böyle güzel yansıtan Johnny Depp'in de katkısıyla bana hayatın bizi yönlendirmekten hiç geri kalmayacağı ve girmek zorunda olduğumuz yönünü de göstermiş oldu.


admin ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Johnny varsa izlenmez miii Gülümseme
admin ve 1 diğer kişi beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor