Sponsor


#1
2017 yapımı iki sezonu yirmi altı bölümde oluşan Netflix dizisi The Punisher'ın IMDb puanı 8,5 olup Punisher'ı canlandıran Jon Bernthal.

Ölen karısının ve çocuklarının sorumlu olanlardan intikamını alan Frank Castle (Jon Bernthal), New York'da bulunan suçların gün yüzüne çıkmasını sağlar.

İlk olarak Punisher karakterini Daredevil'da görmüştük. Ayrı olarak Netflix serüvenine eklenen bu dizinin maalesef üçüncü sezonu iptal edilmiş.  Hayranlarını büyük hayal kırıklığına uğratmakla beraber Bernthal'da durumdan hoşnut olmadığını açıklamıştı.hashasin ve 2 diğer kişi beğendi
#2
Efsane bir diziydi umarım disney+ da devamı gelir maalesef marvel tüm netflix dizilerini iptal ettirdi.
#3
Süper kahraman filmi/dizisi çok sevmem ama Punisher zaten süper kahraman olarak nitelendirilebilecek bir karekter de değil bence.
Ben çok beğenmiştim ilk bölümlerinden sonra çok akıcı bir hal almaya başlıyor. 1 haftada falan bitirmiştim. Dediğim gibi süper kahraman dizisi olarak görülmemeli bence seven sevmeyen herkes izlemeli. Dizinin devam etmesini tabiki isterim ama devam etmeyecek olsa bilr ben dizi yarım kaldı gözüyle bakmıyorum. Devam edip aynı konuları tekrar etmeye başlarsa diziden soğutabilme ihtimali var bu yüzden benim için 2 sezon yeterliydi.
gogolunpaltosu beğendi
#4
Güzel bir film öneririm
#5
Jon bernthal için izledim. Gayet güzel bir dizi.

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Punisher melisandre 2356 7 18.12.2020, Saat: 22:00
Son Cevap: Baran Cem

Sponsor