#1
2017 yapımı iki sezonu yirmi altı bölümde oluşan Netflix dizisi The Punisher'ın IMDb puanı 8,5 olup Punisher'ı canlandıran Jon Bernthal.

Ölen karısının ve çocuklarının sorumlu olanlardan intikamını alan Frank Castle (Jon Bernthal), New York'da bulunan suçların gün yüzüne çıkmasını sağlar.

İlk olarak Punisher karakterini Daredevil'da görmüştük. Ayrı olarak Netflix serüvenine eklenen bu dizinin maalesef üçüncü sezonu iptal edilmiş.  Hayranlarını büyük hayal kırıklığına uğratmakla beraber Bernthal'da durumdan hoşnut olmadığını açıklamıştı.


EvriFaessa ve 2 diğer kişi beğendi
#2
Efsane bir diziydi umarım disney+ da devamı gelir maalesef marvel tüm netflix dizilerini iptal ettirdi.
#3
Süper kahraman filmi/dizisi çok sevmem ama Punisher zaten süper kahraman olarak nitelendirilebilecek bir karekter de değil bence.
Ben çok beğenmiştim ilk bölümlerinden sonra çok akıcı bir hal almaya başlıyor. 1 haftada falan bitirmiştim. Dediğim gibi süper kahraman dizisi olarak görülmemeli bence seven sevmeyen herkes izlemeli. Dizinin devam etmesini tabiki isterim ama devam etmeyecek olsa bilr ben dizi yarım kaldı gözüyle bakmıyorum. Devam edip aynı konuları tekrar etmeye başlarsa diziden soğutabilme ihtimali var bu yüzden benim için 2 sezon yeterliydi.
gogolunpaltosu beğendi
#4
Güzel bir film öneririm
#5
Jon bernthal için izledim. Gayet güzel bir dizi.

Yorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.