Sponsor


#1
   

Sürekli göz önünde olan filmleri tüketmekten gerçekten çok yorulmuştum. Belli bir yerden sonra film bir süre izlemeye ara verdim. Sonra tekrar film izlemeye başladığımda farklı filmler aramaya başladım.

Bu filmi daha önce hiç duymamıştım, boş boş oturmaktansa izleyim ne kaybederim dedim fakat çok fazla şey kazandım. Ben biraz senaryosundan bahsetmek istiyorum. Senaryo yapısını gerçekten çok beğendim.

   

Filmde bir olay örgüsü üzerinden çok fazla insan tiplemesine tanıklık ediyoruz. Güldüğüm yerlerin çok fazla olması ile birlikte merak ettiğim, tahminlerde bulunup yanıldığım çok nokta oldu. En çokta filmin bu halini çok beğendim.

Alıştığım film yapılarının aksine tahminlerimde bir yerden sonra ne olacak acaba diye merak etmeye başlamıştım. Sonunu bildiğim bir filmi izliyor hissinden uzak olmak bana çok iyi hissettirdi. Filmde ailesi tarafından terk edildikten sonra başkaları tarafından yetiştirilen çocuğun büyüyünce bir ailesi olmadığı için kendisini sorgulamaya başlar ve bunun üzerine yıllardır kayıp olan babasından haber gelir.

   

Bu sırada kaçırılan babasını öldürülmekten kurtarmak için yola koyulur ve o sırada tanımadığı ve haberinin dahi olmadığı kader ortağı olan bir aileye sahip olduğunu keşfeder.  Tüm bunların yanı sıra yaşanan aksiyon olayları ve bu aksiyonlarla iç içe geçen güldürü unsurlarıyla kaliteli bir senaryoya sahip.

   

Aynı zamanda filmin görüntü kalitesini ve çekim açılarını çok beğendim. Oyuncularda aşina olduğumuz tiplerden uzak castlar tercih edilmiş ve gayet başarılı performanslara sahiplerdi. Ben aksiyon ve komedi yapısında film severlerin mutlaka izlemesi gerektiğini düşünüyorum.


The Ridiculus Fragman
Nilay ve 4 diğer kişi beğendi
#2
Epey bi güzel film şiddetle tavsiye ederim izleyin ...
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#3
Gerçekten mükemmel bir film herkese tavsiye ederim
admin ve 2 diğer kişi beğendi
#4
Çok güzel bi film tebrik ederim ve tavsiye ederim
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor