Sponsor


#1
The Witcher 2. Sezonda Bizi Neler Bekliyor?
 
  ~2.Sezona dair en önemli adım aslında 1.Sezon sonunda atılmıştı. Artık Geralt ve Ciriyi bir arada göreceğiz. Geralt,Ciri’yi koruması altına alıp ona özel güçlerini kullanmayı öğrenmesi konusunda yardımcı olacaktır.

              

    Aynı zamanda yeni sezonda Geralt karakterinin geçmişine dair daha çok şey öğreneceğiz ve bu gizemli  biraz da agresif karakterin arkasında nasıl bir hikaye yattığını öğrenme şansını elde edeceğiz. Ciri ise artık geçmişini, ailesini ve yaşadığı bütün zorlukları geride bırakıp kendisine yeni bir sayfa açacaktır.

              


   Serinin yaratıcısı Lauren Hissrich’in Business Insider’a verdiği bir röportaja göre aynı zamanda 2. Sezonda hikayenin zaman akışı daha doğrusal olacak. İlk sezonda tüm karakterlerin hikayelerini daha ayrıntılı verebilmek adına yapılan zaman yolculuklarına 2. Sezonda daha az rastlanacak.

   2.Sezon,ağırlıklı olarak Blood of Elves isimli romana dayanacak ancak ilk sezonun kaynağı olan The Last Wish ve yayınlanan ilk kitap olan The Sword of Destiny’den de bazı dokunuşlar yer alacak.
The Witcher 2. Sezon Ne Zaman?

   ~The Witcher 2. sezonu için henüz net bir tarih verilmese de çekimlerin ertelenmesinden kaynaklanan aksaklıklar sebebiyle yeni sezonun 2021'in son çeyreğinde yayınlanacağı düşünülüyor..


  The Witcher 2. Sezonu hakkında sizler neler düşünüyorsunuz?  2. Sezonda sizce neler olmalıydı ?
Nil ve 11 diğer kişi beğendi
#2
Güncel olarak takip ettiğim serilerin çoğunda yeni bir sezon çıktığında bir önceki sezonu hatırlamakta güçlük çekiyorum. Özellikle The Witcher'ın anlatış biçimi bir hayli kafa yorarken yeni sezona geçerken aklımda neler kalacak bilmiyorum, sadece yeni sezonu izleyince yavaş yavaş yerine oturacağını umuyorum ve bu güzel dizinin yeni sezonunu heyecanla bekliyorum.
gogolunpaltosu ve 1 diğer kişi beğendi
#3
2. Sezonda zaman akışının düzelmesi beni acayip sevindirdi. 1. Sezonu anlamak için zorlanmıştım baya  Utangaç
admin beğendi
#4
Beynimi bıraktığım 1 sezonu sevmiştim umarım bu sezon beynimi geri verebilecek niteliktedir Gülme
admin beğendi
#5
Bir çok kişi gibi benim de beynim yandı ama ikinciyi de heyecanla bekliyorum açıkcası üstelik zaman akışının doğrusal olması beni sevindiren bir haber oldu
admin beğendi
#6
Birinci sezonu yarım bırakmıştım beynim daha fazla kaldıramadı sanırım Gülme ama bitirip 2. Sezona hazırlıklı olucam
admin beğendi
#7
Dark sağolsun artık kafam kolay kolay karışmıyor. O yüzden hemen anlamıştım ilk sezonu. İkinci sezondan resimler gelmeye başladı ve resimler şahane duruyor. İnşallah sezonda öyle olur. Merakla beklemedeyim
#8
Ayyy ben çok merak ediyorum yeni sezonu birinci sezonu iki defa bitirdim 2. Sezonu bekleyene kadar bir kez daha bitiririm sanırım Gülme
#9
2. Sezona dair en sevindiğim haber zaman akışı oldu hadi bakalım beklemedeyiz.
#10
1. sezonu izledim merakla ikinci sezonu bekliyorum.

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor