#1
2017 yapımı bu iki saat on dakikalık IMDb puanı 7,9 olan film, Thor'un üçüncü devam filmi olarak karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda Taika Waititi'nin oturduğu bu filmde Thor ile birlikte olan 'Hulk' ve 'Doktor Strange' karakterini de görüyoruz.

Thor, Asgard'ın Ragnarok karşısında kaderine terk edilmesi nedeniyle savaşmak zorunda kalacak ve kendini tanrılar arasındaki savaşın ortasında bulacak ve bu kez savaşacağı düşmanları Surtur ve Muspellheim'ın Ateş Devleri olacak. Ayrıca Odin'in kızı, yeraltı tanrıçası Hel de filmde yer alacaktır. Bu savaşta Hulk ve Dr.Strange de Thor'un yanında olacaktır.

Film ile ilgili spoiler olarak şunu söyleyebiliriz: 
filmin ileri sahnelerinde ölen Odin'in hemen sonrasında beliren Thor'un kız kardeşini tanıyoruz.
Ayrıca bu filmin sonu 'Infinity War'ın başlangıcı niteliğinde.
Hel karakterinin aslında Thor ve Loki'den önce olduğunu ve bu karakter ile zaman geçirmiş Odin'in biraz daha geçmişine gidiyoruz filmde.
Ayrıca filmde Hulk ve Thor'un savaştığı harikulade bir sahne var. Fakat Hulk severler için şunu söyleyebilirim ki Bruce Banner'dan ziyade tamamen yeşil olan ve bu asabiyetten kurtulamamış Hulk'u görüyoruz. Ayrıca bu dev adamın bazı detaylarını da görüyoruz.
İlerleyen sahnelerde uçağa binecek Thor, Tony Stark'ın uçağını çalıştırması için sistem ondan Thor'un sesli onaylanmasını ister. Elini okutan Şimşek Tanrımız Thor'un olduğunu anlayan sistem, onaylayacak olan bu komik sahnenin cevabını filmde alıyoruz.
Gayet akıcı ve sürükleyici olan bu Thor'un en nice yapımını izlemenizi tavsiye etmekten başka ne söyleyebilirim? 


admin ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Marvel'ın izlenmesi gereken en iyi filmleri arasındadır. Thor'a dair hiçbir şey bilmiyorsanız dahi izleyebilirsiniz. Hatta Marvel ne onu bile bilmiyorsanız yine izleyebilirsiniz.

Başlangıç sahnesi biraz abartı olmuş gibiydi ama bol aksiyonlu bi başlangıçta kötü diyemiyorum tabiki Gülümseme
Black Eagle ve 1 diğer kişi beğendi
#3
Thoru sevmiyorum ama Loki aşkımdır ❤
Film güzel tabikidee çünkü MARVEL
daha ne olsun
admin ve 2 diğer kişi beğendi
#4
Müthiş bı film bence Marvel Sinematik Evreninde ilk üçe girer. Hem komik hem daha aksiyonlu Ve şaşırtıcı thorun çekicinin kırılması gibi. Bence herkes izlemeli.
hashasin ve 3 diğer kişi beğendi
#5
Thor'u sevmeyende ne bileyim Kahkaha bunların ig'de Lokiyle kıyaslama videoları acayip komik oluyor Kahkaha
admin ve 4 diğer kişi beğendi
#6
Thoru diğer filmlerinden dolayı ve uzun saçından dolayı sevmiyordum 😂 bu filmden sonra artık marvel da en sevdiklerim arasında
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#7
Iron Man serisinden sonra izledigim en iyi solo filmdir bence. Eglenceli olsun aksiyonli olsun beni kendine begendirmistir
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#8
Çok çok çok çok güzel
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#9
Thor gibi ciddi bir karaktere bu film yakışmadı👎🏻 Yaşı küçük kardeşlerimize hitap edeceğim diye içine etmiş karakterin. Vasat bir film olan The Dark World gibi çok ciddi de olsun demiyorum, sadece dozunda tutsa yeterliydi
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#10
En sevdiğimmm, Waititi reis yine konuşturmuştu yeteneğini.
admin beğendi

Yorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Thor: The Dark World gogolunpaltosu 643 1 07.03.2020, Saat: 11:48
Son Cevap: peace
Thor gogolunpaltosu 531 0 03.03.2020, Saat: 22:19
Son Cevap: gogolunpaltosu