Sponsor


#1
2013 yapımı Thor'un ikinci filminin IMDb puanı 6,9. Yaklaşık iki saatlik olan bu filmimizde yönetmen koltuğunu Alan Taylor almış.

Filmin konusu daha önceleri Asgard'da bulunan Kara Elflerin, Odin'in deyişiyle ''Bunu içinde Malekith güçlerinin ana kaynağı olan sonsuzluk taşlarından Aether'i kullanmaktaydı.''  ve Asgard ordusu bu elflere karşı galip gelerek Aether'i sahiplenirler.  O dönemin Asgard kralı bu taşı güvenli hale getirmek için Dünya'ya gönderir. 
Günümüze dönen konusunda Asgard kralı Odin, üvey oğlu Loki'yi (Avengers filminde yaptıkları üzerine) zindana gönderir ve orada hapseder. Bu esnada ''Dokuz Diyarda'' refah bozulmuştur. Thor ise bu düzeni geri getirme peşindeyken aynı zamanda beliren ve taş için ortaya çıkan Kara Elfler ile de mücadele etmek durumundadır. 

İlk Thor filminin tadını aynı şekilde verdiğini söylesem yanlış olmaz. Bu sefer Dünya ile daha da haşır neşir olan Thor'un gelgitleri de artmakta. 


peace ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Thor'a özel yapılan filmler içinde bence en kötüsü bu. Söylediğine katılıyorum, ilk filmin tadını vermiyor
hashasin beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Dark City | Karanlık Şehir (1998) gamzebaytur 1521 3 04.11.2020, Saat: 21:08
Son Cevap: Dmrg
Thor: Ragnarok gogolunpaltosu 2692 12 27.07.2020, Saat: 19:46
Son Cevap: feyzabulut
Thor gogolunpaltosu 858 0 03.03.2020, Saat: 22:19
Son Cevap: gogolunpaltosu

Sponsor