Sponsor


#1
Ücretli üyelik gelecek mi VIP üyelik gibi, hem foruma katkısı olur almak isteyenler alır.
#2
(26.01.2020, Saat: 19:29)Ezekiel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ücretli üyelik gelecek mi VIP üyelik gibi, hem foruma katkısı olur almak isteyenler alır.


Şu an böyle bir planımız yok. Aslında forumdan bir kazanç elde etme yöntemi hiç düşünmedik. Tek amacımız dizi ve filmleri, animeleri seven kitleyi bir arada buluşturabilmek. Biz sadece bir köprüyüz, her şey üyelerin elinde.

Bu projeden büyük bir para kazanmak gibi bir derdimiz yok. Biz dizi izlemeyi seviyoruz, siz de seviyorsanız çıkın çıkın gelin bence Gülümseme

Belki ileride yeni özellik eklenmesi, sunucunun yükseltilmesi veya daha geniş kitlelere sesimizi duyurmak adına bağış toplayabilir ve burada bağışta bulunan kişilere belirli bir rozet verebiliriz. Ama burada yine amacımız para kazanmak değil forumu büyütmek olacak.

Ya da şu olabilir mesela, blutv netflix gibi platformlar ile referans sisteminde anlaşma yapılarak satın alacağınız üyelikleri bizim verdiğimiz linke tıklayarak satın alırsınız ve bu sayede ödediğiniz ücretin %10'unu vb. forum için kullanılabilir.

Özetle forumdan para kazanmak gibi bir derdimiz yok, reklam koyarsak bile bu reklamları ziyaretçilere gösteririz üyelere göstermeyiz. Farklı önerileriniz varsa seve seve dinlemek isterim
Nanze Wren beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor