Sponsor


#1
İspanyol yapımı bir komedi dizisi olan Valeria, Mayıs ayının başlarında Netflix üzerinden yayınlandı. Elisabet Benavent’in romanından uyarlama olan bu dizi 8 bölümden oluşuyor. 

   


Hikayemizin merkezinde Valeria isminde bir yazar var. Teslim süresi çok az kaldığı halde hala hikayesine başlayamamış, ilhamını kaybetmiş bir kadın. Evliliğinde de birtakım sorunlar yaşamakta. Hayatında neredeyse tüm şeyler kötü giderken en büyük destekçileri en yakın arkadaşları. Küçük arkadaş grubu, yani Lola, Nerea ve Carmen ile birbirlerine her daim destek oluyorlar ve sıkıntılarını paylaşıyorlar. 

Bir gün Valeria, Lola’nın arkadaşı olan Victor ile tanışıyor ve aralarında bir çekim oluyor. Kocasıyla aralarındaki aşkı kaybetme noktasında bulunurken böyle biriyle tanışınca kafası karışıyor. İşte biz de bu kafa karışıklığını, hayatını yoluna koymaya çalışmasını izliyoruz. Acaba Valeria yeni bir aşka mı yelken açacak, yoksa 6 yıldır birlikte olduğu kocasına sadık mı kalacak? 

   

Aslında dizinin çok bir özelliği yok. Neler olabileceğini tam olarak kestirebiliyorsunuz ama bu diziyi izlemenize engel olmuyor. Güzel bir akıcılıkta eğlenceli sahneleriyle akıp gidiyor. Macera, komedi, drama ve romantizm türlerini barındıran hoş bir dizi bana göre.

İzlemekten sıkılmayacağınız eğlenceli bir dizi olduğunu düşünüyorum. 8 bölümlük bir mini dizi kıvamında olan Valeria, izleyecek bir şey bulamıyorsanız veya kasvetli dizilerden sıkıldıysanız çok keyifli gelebilir. İyi seyirler!simgeyybn ve 9 diğer kişi beğendi
#2
Aslında dizi belli oluyor ilerledikçe. Anlıyorsunuz yani devamında ne olacağını . Ama nedense dizi kendini izletiyor. Bir sonraki bölümü izlemek istiyorsunuz.
İzlenebilecek bir dizi. Böyle karamsarliktan kaçmak, farklı türde bir dizi arıyorsanız güzel. 8 bölüm olduğu için de akıp gidiyor.
Frosker ve 4 diğer kişi beğendi
#3
Aşırı izlemek istiyorum. Tabi dizilerimi bitirebilsem bi.
admin ve 2 diğer kişi beğendi
#4
En yakın arkadaşı yazar olan bir insan olarak severek izlediğimi ve çok güldüğümü söyleyebilirim.
Yaşanlanlar gerçekten çok gerçek 😅 tam olarak yazım aşamaları öyle sancılı ve öyle beklenmedik oluyo öğrendiğim bir şey varsa gerçekten bir yazarın arkadaşları yazarlık hayatında çok önemli bir yer tutuyor nasıl gerçek hayatta yaptığınız yanlışlarda sizi uyaran gerçek dostlarınız varsa gerçek bir kitap yazımında da böyle oluyor.
Arkadaşlıkları çok güzel ve komik bir işleyişi var karakterler gerçekçi ve beyin yakan dizileri çok izlediyseniz bence de biraz kafa rahatlatmak için izlenebileceğini düşünüyorum.
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi
#5
Bu film gördüğüm en iyi dizilerden biri çok sevdim çok beğendim hergün izliyorum tekrar tekrar çok güzel film
admin ve 2 diğer kişi beğendi
#6
Netflix te izledğim en iyi diziler den bir tanesi 
Ve mükemmel bir hikayesi var
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#7
İzlemedim ama izlemeyi düşünüyorum güzel gibi
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor