Sponsor


#1
YENİ FANTASTİK NETFLIX DİZİSİ: WARRIOR NUN

Bugün yayınlanan bir Netflix dizisi Warrior Nun. On bölümden oluşmakta. Çizgi roman uyarlaması bir dizidir. 

[Resim: 16p5.jpg]

Konusu ise; Gözlerini morgda açan yetim bir genç, Hale taşıyıcısı olarak Şeytan Avcısı rahibelerin gizli tatikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenir. 


Ben daha bir bölüm izledim şu anlık ilgimi çekti. Umarım gittikçe daha güzel olur. Siz izlemeye başladınız mı? Yorumlarınızı bekliyorum.admin ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Diziyi Netflix’e geldiği gün izlemeye başlamama rağmen daha yeni bitirebildim. Fragmanda izlediğim kadarından ben daha iyi bir şey bekliyordum, beklentimden daha düşük çıktı açıkçası. Başta aslında güzel başladı ama ilerleyen bölümleri saçma olaylarla geçti. Başroldeki kız mızmızlıkları ve sorumsuzluğuyla çok bunalttı beni. Ana konudan uzaklaştıklarını düşünüyorum ve bu da sıkıcıydı, diziyi izleyesim gelmediği için yaklaşık 3 güne yayarak izlemek zorunda kaldım. 

Sanırım izlemekten tek zevk aldığım bölümü final bölümüydü. Dizinin diğer bölümlerine kıyasla daha heyecan ve aksiyon içinde geçti. Tabii gizemli tutulan kısımların aydınlatılması da etkili bunda. 

Sonuç olarak, eğer izlemezseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz. Ama eğer vakit geçirmek istiyorsanız, farklı türde bir şey izlemek istiyorsanız ve sıkılacağınızı düşünmüyorsanız güzel gelebilir.
admin ve 2 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor