Sponsor


#1
Eşini kaybetmesinin ardından iki oğlu ve kayınbiraderi ile başbaşa kalan Nancy Botwin, ailenin geçimini bir şekilde sağlamak zorundadır. Yaşadıkları yer olan Agrestic'teki potansiyeli değerlendiren Nancy, ot satmaya başlar. Bir süre oğullarından gizlediği bu meslek ortaya çıkınca, ailesi de destek olmaya başlar. Çocukları da satmaya başlar ve kayınbiraderi hep yardım ederken bir yandan eline gözüne bulaştırıp durur. Bir yandan iki ergen oğluyla başa çıkmaya çalışırken işler yavaş yavaş büyümeye başladıkça Amerikalı beyaz kadın stereotipi olan Nancy, çetelerle iş birliği yapmak zorunda kalır ve komik durumlar ortaya çıkar.

[Resim: 6b6211fffadca80686ab0a9e5c215581.jpg]
Daha çok kara mizah espri anlayışına sahip olan bu dizi senelerdir en sevdiğim dizi olmuştur ve yerini doldurabilen kimse yok. Şuana kadar 6 kez baştan izledim. Tanıdığım herkese önermişimdir ve hepsi bağımlısı olmuştur. Hiç dizi izlemeyen babam bile çok sevmiştir haha bu yüzden herkese öneririm.

Çok eskiden ComedyMax varken orada oynatılırdı hep, bilenler oradan bilir nostalji olur. Bir aralar da Netflix'deydi umarım tekrar gelir.
ayseabaci ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Kara mizah gerçekten izlemeyi en çok sevdiğim şeylerden olabilir. Örnekleri pek fazla yok olanlar da pek fazla tutmuyor maalesef. Bu diziyi duymuşluğum var hiç böyle bir hikayeye sahip olduğunu düşünmemiştim. En yakın zamanda izlemeye çalışacağım.
semiramis beğendi
#3
Kara mizah severim ama kurgu sarmadı. Ben daha çok After Life gibi kara mizah dizilerini seviyorum. İnsan kendiyle dalga geçebiliyorsa hala mutlu olabilir demek bana göre. Gülümseme

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
House M.D. (2004-2012) admin 2160 7 26.11.2020, Saat: 17:50
Son Cevap: AHMET0138
How I Met Your Mother (2005-2014) admin 6618 22 13.06.2020, Saat: 12:08
Son Cevap: Dark Phoenix

Sponsor