Sponsor


#1
[Resim: MV5BMDJiMzRkOGEtYWFkYi00NjczLWFlYjQtN2E3..._SX300.jpg]

Bu aralar biraz animasyonlara taktım kafayı. Kıyıda köşede pek bahsedilmemiş olanlara bakıyordum ki annem gel şunu izleyelim diyerek aklımı çeldi iki üç gün önce. Çin-Amerika iş birliğini görünce "Hmm ilginç bir şeye de benziyor, neden olmasın dedim." Konu da fena değildi, velhasıl dün akşam izleyiverdik. Konusundan biraz bahsedecek olursak; Yılan avcısı olan bir gençle yılan iblisi olan bir kız arasındaki aşk hikayesi demişler. Bense bitirdikten sonra "Ne oldu şimdi, ne izledim ben." diye tabir edebilirim.
.
.
.


[Resim: It0jNF7.jpg]
.
.
.
Açıkçası grafiklere ve çizimlere bayılmamak elde değil. Adamlar çok uğraşmışlar ve ortaya efsane görüntüler çıkarmışlar. Sırf şu çizimler ve grafikler için bile izlenebilirdi. Nitekim onun için izlemiş gibi olduk. Bunun dışında tam bir bütünlük ve hikaye yok gibiydi. Benim anlayabildiğim kadarıyla ülkeyi yöneten kötü kral yılanlardan aldığı enerjiyi kullanarak kendini daha da güçlü yapıyor. Bu yılan iblisi olan kızımız da kralı öldürmek için görevlendirilen bir süikastçi fakat görevinde başarılı olamıyor. Daha sonra bu çocukla karşılaşıyor, hikaye böyle devam ediyor. 
.
.
.
[Resim: ynjZo7X.jpg]
.
.
.

Seslendirme direk Çince yapılmış zateb çizim falan her şey onlara ait, animasyonlar için Light Chaser Animation Studiosla çalışmışlar tabii Warner Bros da işin içinde. Bu yüzden izlerken biraz durağan oluyor ister istemez. Değiştirilecek çok yer var, oynama yapılsa çok büyük başarı yakalayabilirdi diye düşünüyorum. 
.
.
.
[Resim: white-snake4.jpg]
.
.
.

Birkaç yerde ödül alsa da işlenişi de kurguyu da beğenemedim, sırf görsel şölen için izlenebilir ama.
.
.
.

[Resim: 20181030103640342.jpg?itok=XIt-voHp]

[Resim: 1304435_whitesnakecallrightsreservedligh...712536.jpg]

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor