Sponsor


#1
[Resim: 61TaoZx2wSL._SX347_BO1,204,203,200_.jpg]

White Snake'in aksine 2020'nin en beğendiğim animasyonlarından biriyle geldim. Karşınızda Wolfwalkers. Hikayesiyle, işlenişi ve çizimiyle beni çok eğlendiren güzel bir animasyondu. Konusundan bahsetmek gerekirse "Batıl inanç ve sihrin olduğu bir dönemde, genç avcı Robyn Goodfellowe, son kurt sürüsünü yok etmek için babasıyla birlikte İrlanda'ya gider. ... Mebh'in kayıp annesinin bulmaya çalışan Robyn, onu Wolfwalker'ların büyülü dünyasına çeken bir sırrı ortaya çıkarır."
.
.
.
[Resim: images?q=tbn:ANd9GcTjchuziY3kKH7qPbGib0q...g&usqp=CAU]
.
.
Robyn adındaki sarışın eleman annesini kaybetmiş babası kurt avıcısı olan öksüz bir kızımız. Babası sayesinde avlanmakla kafayı bozmuş, babasının peşine takılıp ormanda kurt avlamayı hayal eden Robyn bir gün bunun yüzünden ormanda kaybolup Mebh adındaki efsanevi "Wolfwalker'a" denk gelir. Mebh gündüzleri normal bir çocuk olup geceleri ruhu kurda dönüşen sihirli bir yaratıktır. Mebh yanlışkla Robyn'i ısırınca o da bir Wolfwalker'a dönüşür. Mebh kendinden birini görünce çok sevinir ve birlikte Mebh'in kaybolan annesini aramaya başlarlar.
.
.
.
Çok güzel sımsıcak bir arkadaşlık bir filmi aslında. Daha fazla anlatırsam heyecanı kaçar. En iyi açın izleyin, ailecek izleyince daha da güzel oluyor.
.
.
.

[Resim: magical_trailer_for_apple_tvs_animated_s...social.jpg]

[Resim: Wolfwalkers_F00289F.jpg?w=780][Resim: 4232.jpg]

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor