Sponsor


#1
Netflix’in ilk Türk yapımı filmi olan Yarına Tek Bilet’in fragmanı yayınlandı.Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger bulunan filmin yönetmen koltuğunda ise Atiye ve daha birçok Türk filminde imzası bulunan Ozan Açıktan bulunuyor. 19 Haziran’da yayınlanacak olan filmin konusu ise şöyle:

Yarına Tek Bilet, Ankara'dan İzmir'e doğru çıktıkları yolculuklarında yolları kesişen iki yabancının hikayesini konu ediyor. Yolculuk sırasında tanışan ve birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan iki yabancı, başlarda sürekli atışsa da birbirlerini tanıdıkça aralarında farklı bir çekim oluşur. Hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen ikili, birlikte vakit geçirdikçe kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlar.
ayseabaci ve 3 diğer kişi beğendi
#2
Klasik Türk filmi. film kategorisinde ya aşk ya da komedi var maalesef hiç bir zaman düzgün kaliteli bir bilim kurgu, aksiyon, distopik, fantastik bir film göremeyeceğiz sanırım. Piyasada o kadar çok aynı tür var ki seneryolar bile aynı neredeyse. İzlemeyelimde artık yettiğini anlasınlar 🙂
beyzaland ve 3 diğer kişi beğendi
#3
Sinemada görmeye alışık olduğumuz yerli filmlerden daha iyi olacağını düşünüyorum
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#4
klasik yerli filmlerden az da olsa farklı olacak ve çoğunluk beğenecek diye düşünüyorum
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor