Sponsor


#1
Eskiden acayip izlerdim. Yani çoğunu biliyorum ama var mı şöyle son zamanlarda çıkan Shoju/romantik/komedi ya da Attack On the Titan ve ya Tokyo ghoul tarzı sağlam bir anime?
#2
(03.02.2020, Saat: 13:44)Nanze Wren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eskiden acayip izlerdim. Yani çoğunu biliyorum ama var mı şöyle son zamanlarda çıkan Shoju/romantik/komedi ya da Attack On the Titan ve ya Tokyo ghoul tarzı sağlam bir anime?
Re Zero'yu öneririm sana. Ayrıca eğer yetişkin temalı birkaç anime istersen Hellsing ya da akıl oyunları ile dolu Death Parade'yi salık veriyorum. Bu animeler kısacık. Ama yok çekimleri Attack on Titan gibi olsun diyor ve aksiyon, macera hakim olsun diyorsan Tate no Yuusha no Nariagari'ye kesin başla.
Nanze Wren beğendi
#3
(03.02.2020, Saat: 16:29)gogolunpaltosu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Re Zero'yu öneririm sana. Ayrıca eğer yetişkin temalı birkaç anime istersen Hellsing ya da akıl oyunları ile dolu Death Parade'yi salık veriyorum. Bu animeler kısacık. Ama yok çekimleri Attack on Titan gibi olsun diyor ve aksiyon, macera hakim olsun diyorsan Tate no Yuusha no Nariagari'ye kesin başla.
Uu çok teşekkür ediyorum. Hemen bakacağımmmm  Gülümseme

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor