Sponsor


#1
Eskiden acayip izlerdim. Yani çoğunu biliyorum ama var mı şöyle son zamanlarda çıkan Shoju/romantik/komedi ya da Attack On the Titan ve ya Tokyo ghoul tarzı sağlam bir anime?
#2
(03.02.2020, Saat: 13:44)Nanze Wren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eskiden acayip izlerdim. Yani çoğunu biliyorum ama var mı şöyle son zamanlarda çıkan Shoju/romantik/komedi ya da Attack On the Titan ve ya Tokyo ghoul tarzı sağlam bir anime?
Re Zero'yu öneririm sana. Ayrıca eğer yetişkin temalı birkaç anime istersen Hellsing ya da akıl oyunları ile dolu Death Parade'yi salık veriyorum. Bu animeler kısacık. Ama yok çekimleri Attack on Titan gibi olsun diyor ve aksiyon, macera hakim olsun diyorsan Tate no Yuusha no Nariagari'ye kesin başla.
Nanze Wren beğendi
#3
(03.02.2020, Saat: 16:29)gogolunpaltosu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Re Zero'yu öneririm sana. Ayrıca eğer yetişkin temalı birkaç anime istersen Hellsing ya da akıl oyunları ile dolu Death Parade'yi salık veriyorum. Bu animeler kısacık. Ama yok çekimleri Attack on Titan gibi olsun diyor ve aksiyon, macera hakim olsun diyorsan Tate no Yuusha no Nariagari'ye kesin başla.
Uu çok teşekkür ediyorum. Hemen bakacağımmmm  Gülümseme

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor