#1
[Resim: 0868807.jpg]


Yırtıcı Kuşlar (Ve Muhteşem Harley Quinn) (İngilizce özgün adıyla Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn), yapımcılığını Margot Robbie, Sue Kroll ve Bryan Unkeless üçlüsünün yaptığı, senaryosunu Christina Hodson'un kaleme aldığı, Amerikan yapımı aksiyon/macera/suç türündeki DC Sinematik Evreni sekizinci filmidir.

[Resim: Birds-of-Prey-Y%C4%B1rt%C4%B1c%C4%B1-Ku%...inn-03.jpg]

Yırtıcı Kuşlar, zalim suç lordu tarafından kaçırılan genç bir kızın kurtarılması için verilen mücadeleyi konu ediyor. Gotham'ın kötü adamı Roman Sionis ve yardımcısı Zsasz, genç bir kızı hedef gösterir. Şehirde Cass adındaki genç kızı arayalardan yüzünden büyük bir kaos meydana gelir. Bu durum Harley, Huntress, Black Canary ve Renee Montoya'nın yolunun kesişmesine neden olur. Ekip, genç kızı kurtarmak ve Roman’ı etkisiz hale getirmek için birlikte çalışmak zorunda kalır.


admin beğendi
#2
Ben severek izlemiştim. Kahraman evrenlerinde "kötü karakterleri" daha çok seviyorum. Özellikle Harley'e odaklanan bir film olması beni sevindirmişti. Hem de yer yer çok güldüm açıkçası. Zaten Margot Robbie'ye bayıldığımdan sırıtarak izlemiştim filmi.
admin beğendi
#3
ilk filmi kadar olmasada boş vakitte izlenebilir

Yorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.