.
Dizi

Sense8 Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? (Spoiler’sız)

Sense8 Final Ne Zaman Yapacak?

Netflix’in en çok izlenen yapımlarından biri olan Sense8 dizisinin merakla beklenen final günü duyurusu yapıldı.  Sense8 özel final bölümü ne zaman sorusunun cevabını merak edenleri sevindirecek haber resmi olarak duyuruldu. Matrix film serisinden tanıdığımız Lana Wachowski ve Lilly Wachowski kardeşlerin elinden çıkan Sense8 final fragmanı 17 mayıs’da yayınlandı. İzlemeyenler için Türkçe altyazılı final fragmanı:

Sense8 Türkçe Altyazılı Final Fragmanı

Üçüncü sezon çekilecek mi sorusunun cevabı olan olan 2 saatlik özel final bölümü için hazırlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Sense8 Dizisi Neden Final Yapıyor?

Sense8 Final Bölümü

İlk sezonu 2015’de yayınlanan dizi, yapımcılarından olsa gerek izleyiciler tarafından çok beğenildi. Her şey için farklı ve yeni bir bakış açısı getiren bilim kurgu dizisi ardından 2. sezonunu yayınladı. Dizi o kadar beğenilmiştiki daha ikinci sezon yayınlanmadan 3. sezonun geleceği doğrulanmıştı bile. Her şey yolundayken neden 3. sezon gelmedi?

Netflix’e ait bir diğer yapım olan Witcher için büyük bir bütçe gerektiği ve üçüncü sezonun iptaline karar veren Netflix izleyiciler tarafından tepki çekti. 3. sezonu iptal etmekten vazgeçtiğini duyuran Netflix, İlk 2 sezonda 10’dan fazla bölüm yayınlarken 3. sezonda sadece bir bölüm olacağını duyurdu.

Sense8 Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Sense8 Ne Zaman Final Yapıyor?

İki saatlik özel bir bölüm ile final yapacak olan dizi sonsuza kadar hayatımızdan çıkacak. İşte o tarih ise 8 Haziran 2018. Cuma günü final bölümü ile son kez karşımıza çıkacak.

Dizilerle ilgili diğer incelemeler ve değerlendirmelere buradan ulaşabilirsiniz.

Etiket

Editör

Dedirten Editörü

1 thought on “Sense8 Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? (Spoiler’sız)”

 1. Hello! My name is John and there’s something I’d like to tell you.
  I recently did a research on Instagram user statistics and likes/Follower patterns across users, and found out that many users such as yourself suffer from a state of placidity. This means that despite regularly uploaded good content you’re unable to grow further. The reason is that most of the regular Instagram users only watch and follow content that seems popular, while overlooking or ignoring content that has a low number of likes compared to the other popular content they follow. Have you noticed that you hit a wall with your account and that regardless of what you do you only stay where you are? If not, it will become apparent to you soon.

  This is the reason why http://www.himzilikes.com was created. By using one of our packages you can get above the threshold other users consider as unpopular and let your account grow to it’s deserved follower size. Just select which package best suits you and your account and after less than 24 hours the package will be active.

  If you have any questions feel free to ask.

  Kind regards
  John Derring
  HimziLikes Foreman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close